Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Paulina Młynarska: Córka Alicja po raz drugi się ożeniła!

Alicja Nauman (28 l.), czyli córka Pauliny Młynarskiej (49 l.), razem ze swoją żoną Dominiką podjęły decyzję o odnowieniu przysięgi małżeńskiej.

Alicja Nauman, tak jak mama (sprawdź!) jest społeczną aktywistką, która nie boi się wyrażać swoich poglądów. Pociecha dziennikarki od lat otwarcie mówiła o tym, że jest szczęśliwie zakochana w swojej partnerce Dominice. 

W zeszłym rok w Londynie dziewczyny postanowiły sformalizować swój związek i wzięły ślub, co odbiło się szerokim echem w polskich mediach. Teraz z okazji pierwszej rocznicy ślubu Alicja i Dominika postanowiły odnowić przysięgę małżeńską i ponownie wziąć ślub. 

Reklama

Zdjęciami z uroczystości córka Młynarskiej podzieliła się na Instagramie, jednak zniknęły one z profilu. Na tę wyjątkową uroczystość dziewczyny zaprosiły swoich znajomych i bliskich. 

Z relacji Alicji dowiadujemy się, że nie zabrakło romantycznego ołtarza na świeżym powietrzu oraz weselnych stołów. Dziewczyny były wzruszone i zachwycone ceremonią.

Córka Pauliny zaprezentowała się w białej sukni, a Dominika w zielonym garniturze. Młynarska z pewnością cieszyła się szczęściem swojej pociechy. Rok temu dziennikarka wyznała, że ma doskonały kontakt z "zięcią" swojej córki.

Dla przypomnienia poniżej prezentujemy zdjęcia z pierwszego ślubu Alicji. 

Co sądzicie o pomyśle córki dziennikarki? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Młynarska | Alicja Nauman | LGBT

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje