Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka nie od razu się pokochali! Mało kto o tym wiedział!

Paulina Krupińska (32 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (43 l.) poznali się na imprezie. Ona miała chłopaka i nie od razu zaiskrzyło. Tygodnik dopiero teraz wyjawia szczegóły ich związku, o którym ostatnio było dość głośno. Podejrzliwi sądzili, że małżonkowie przechodzą kryzys, a jaka jest prawda?

Wszystko odbyło się tak, jak zaplanowali. 26 lipca 2018 roku, w dniu imienin świętej Anny, w drewnianym kościele pw. św. Kazimierza w Kościelisku, ich parafii. Ksiądz udzielający im ślubu przy okazji ochrzcił Antosię, która dzień wcześniej skończyła trzy lata.

Reklama

Wśród gości byli przyjaciele oraz najbliżsi - rodzice Pauliny oraz mama Sebastiana, Zofia Karpiel, która jakiś czas wcześniej wróciła do Kościeliska po wieloletnim pobycie w USA.

To ona w sali weselnej witała młodych chlebem i solą. Od tego tak ważnego dla nich dnia mija właśnie 15 miesięcy. Paulina Krupińska, pruszkowianka i Miss Polonia 2012 r., do wywodzącej się z Podhala rodziny miała wejść kilka lat przed tym, jak poznała Sebastiana Karpiela-Bułeckę. 

A to za sprawą Tadeusza Bachledy-Curusia, pilota i brata znanej aktorki, przedstawicieli "góralskiej arystokracji" - ich stryj, Adam Bachleda-Curuś, jest jednym z najzamożniejszych ludzi na Podhalu.

"Chciałabym już mieć dziecko. Tadeusz mówi, że jestem psychicznie chora, jeśli chodzi o dzieci. Ja mam więcej w telefonie zdjęć dzieci niż swoich, jego czy zdjęć z naszych wyjazdów" - opowiadała w telewizyjnym wywiadzie.

Po kilku latach związek Pauliny i Tadeusza się rozpadł. W tym czasie blisko z Alicją Bachledą-Curuś był Sebastian Karpiel-Bułecka. Ona miała dziecko z hollywoodzkim aktorem Colinem Farrellem, w przeszłości była w związku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. To "Życie na Gorąco" jako pierwsze opublikowało zdjęcia z wycieczki w Tatry Sebastiana i Alicji.

Choć nie zostali parą, lubią się i nadal przyjaźnią. Wieść niesie, że Sebastian i Paulina poznali się na góralskiej imprezie. On występował z Zakopowerem, ona przyszła z Tadeuszem. Z Sebastianem wymienili się telefonami i potem, od czasu do czasu, spotykali na kawie. Dobrze im się rozmawiało.

***
Czytaj więcej na kolejnej stronie: 


Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Karpiel-Bułecka | Paulina Krupińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje