Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Patrycja Markowska żyje bez ślubu. Znany duchowny krytykuje

Od ponad 10 lat Patrycja Markowska (39 l.) i Jacek Kopczyński (47 l.) tworzą rodzinę. Żyją jednak bez ślubu, co bardzo boli stryja-duchownego.

Weźcie ślub, bo życie sakramentalne wzmacnia związek - mówił niedawno biskup pomocniczy archidiecezji warszawskiej Rafał Markowski (60 l.) w czasie spotkania ze studentami skupionymi wokół Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego.

Reklama

Podkreślił, że w byciu razem ogromnie ważne jest zachowanie pewnej kolejności.

- Naturalny porządek między zakochanymi polega na przechodzeniu przez właściwe okresy: od zauroczenia po narzeczeństwo i ślub. Nie jest dobrze, gdy kolej rzeczy się odwróci, jakiś etap się przyspieszy czy pominie - wyjaśniał kapłan.

Życie jego bratanicy, Patrycji Markowskiej, pod tym względem nie jest wzorcowe, co boli duchownego. Od ponad dziesięciu lat wokalistka żyje w nieformalnym związku z aktorem Jackiem Kopczyńskim (47 l.). Kiedy go poznała, nie miał jeszcze rozwodu.

- To był dla mnie dramat. Długo walczyłam z tym uczuciem, nie potrafiłam zaakceptować tego, że jest żonatym facetem, nawet jeśli nie mieszkał już z małżonką. Nie dałam mu nawet numeru telefonu do siebie. Postawiłam sprawę jasno: nie będzie żadnych spotkań. Pamiętam, jak przepłakałam u mamy całą noc. Ona przyznała mi rację - opowiadała Patrycja.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje