Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Patrycja Markowska ruszyła na pomoc chorej koleżance!

Przyjaciółka Patrycji Markowskiej (38 l.) walczy z rzadkim nowotworem mózgu. Wokalistka postanowiła pomóc w zebraniu pieniędzy na jej leczenie...

Jakiś czas temu była żona Marka Kościkiewicza pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swojej walce z chorobą nowotworową. 

Okazało się, że u Agaty wykryty guza mózgu. 

"Jak usłyszałam diagnozę, to mi się świat zawalił" - wyznała.

I początkowo rzeczywiście miała powody do obaw, bowiem lekarze nie chcieli się podjąć operacji. Postanowiła jednak, że się nie podda i będzie walczyć o swoje życie. 

"Zaczęło się od tego, że miałam ból głowy, krwotoki z nosa, ale zrzucałam to na przepracowanie. Wiedziałam, że coś się ze mną dzieje i sama to lekceważyłam. Półtora roku temu dowiedziałam, się że mam guza mózgu. Ale pierwsza diagnoza to był chłoniak łagodny, że będziemy go obserwować jak on rośnie. Tempo wzrostu jest dużo większe, niż przypuszczano. Dopiero jak trafiłam do szpitala po wypadku samochodowym okazało się, że trzeba było go szybko wycinać. Wtedy usłyszałam, że to rzadki oponiak złośliwość trzeciego stopnia" - opowiadała. 

Z pewnością w leczeniu Agaty potrzeba sporych pieniędzy. Pomoc zadeklarował były mąż:

"Jestem z Agatą i z naszymi synami w tym trudnym momencie. Nie zostawię jej samej. Rozstaliśmy się, ale to nie oznacza, że nie myślę o tym, co ją spotkało. To matka moich dzieci, kobieta, z którą przeżyłem wiele lat. Jeśli trzeba będzie wesprzeć jej leczenie finansowo, zrobię to" - zadeklarował w rozmowie z "Na Żywo" Marek Kościkiewicz. 

Z pomocą ruszyły też inne gwiazdy. W sprawę mocno zaangażowała się przyjaciółka Agaty, Patrycja Markowska. Piosenkarka zagrała dla niej koncert, za który nie wzięła pieniędzy. 

Reklama

"Wokalistka wzięła udział w charytatywnym koncercie na rzecz chorej na raka Agaty Kościkiewicz. Była żona Marka Kościkiewicza zmaga się z ciężką odmianą guza mózgu i potrzebuje pieniędzy na leczenie" - czytamy w tygodniku "Świat i Ludzie".

Jej apel na Facebooku z pewnością sprawi, że fani gwiazdy także się dołożą.

Taka przyjaciółka to istny skarb! 

Dowiedz się więcej na temat: Markowska Patrycja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje