Reklama
Reklama

Patrycja Markowska: Ojciec jej dziecka chyba rozwiał wszelkie nadzieje! "Każdy etap trzeba w pewnym momencie skończyć"

Patrycja Markowska od kilku lat związana jest z aktorem Jackiem Kopczyński, z którym wychowuje syna Filipa. Mężczyzna rzadko wypowiada się w mediach, a już o sprawach związanych z ukochaną milczy na ogół jak zaklęty. Tym razem postanowił jednak zrobić wyjątek i wyznał coś bardzo zaskakującego...

Patrycja Markowska to córka słynnego Grzegorza Markowskiego - lidera Perfectu. Córka z muzyką oswaja się więc do dziecka. Nie było więc wielkim zaskoczeniem, że postanowiła w pewnym momencie pójść w ślady ojca. 

Dziś na koncie ma już kilka płyt i nawet parę radiowych hitów. Była więc to chyba dobra decyzja. 

Popularność Patrycji przyniosły też bez wątpienia występy w popularnych programach. Brała udział m.in. w "Azja Express" oraz zasiadała w fotelu jurora w show TVP "The Voice of Poland".

Reklama

Prywatnie Markowska jest związana z aktorem Jackiem Kopczyńskim, z którym ma syna Filipa. Para rzadko pojawia się wspólnie na salonach. Swego czasu pojawiły się nawet pogłoski o trawiącym ich związek kryzysie. 

Ostatnio jednak na ten temat zrobiło się ciszej, więc chyba problemy zostały przezwyciężone. 

Jacek Kopczyński o planach Markowskiej

Jacek zaczął nawet chętniej opowiadać o Patrycji i jej planach na przyszłość. Niespodziewanie - w rozmowie z jastrzabpost.pl - rozwiał chyba jednak wszystkie nadzieje fanów Markowskiej. O co dokładnie chodzi?

Kopczyński został bowiem zapytany, czy miłośnicy talentu matki jego syna zobaczą ją jeszcze w "The Voice of Poland", gdzie świetnie się sprawdziła. 

Jacek dość tajemniczo wypowiedział się na ten temat. Najpierw przyznał, że on nie może się wypowiadać na temat powrotu Patrycji do TVP. 

"Ja tego nie mogę powiedzieć, bo to są plany jej i jej menadżera. Na razie nie rozmawialiśmy w ogóle na ten temat" - przyznał, ale za chwilę wyjawił coś więcej.

Ojciec dziecka Markowskej: Czas zamknąć ten etap

Okazuje się, że Kopczyńskiego chyba nieco przeszkadzało to, że Patrycja tyle spędzała czasu na nagraniach muzycznego show, bo w domu była tylko gościem i nie miała czasu dla rodziny.

Wprost stwierdził, że przyszedł czas, by ten telewizyjny etap po prostu zamknąć...

"Gdy była w „The Voice” to nie było jej w domu, a teraz jest w domu i się bardzo cieszę. To był fajny, ciekawy etap w jej życiu, który jak każdy etap trzeba w pewnym momencie skończyć. Świetnie się bawiła, skończyła to i teraz ma inne wyzwania. Fajnie, że tam wystąpiła, zrobiła świetne wrażenie, wyszkoliła naprawdę fajnie tych swoich ludzi, których miała pod opieką i tyle. Teraz są następne wyzwania, następne rzeczy, a przede wszystkim jest w domu, to fajnie" - podsumował Jacek. 

Czy Patrycja sądzie podobnie? 

Zobacz też:

Władimir Putin: Wiadomo, gdzie przebywa Alina Kabajewa! Co się stało z kochanką prezydenta?

Władimir Putin przeprowadza "czystki"?! Generał wskazuje, kogo będzie chciał się pozbyć!

Wiadomo, co się stało z zaufanym człowiekiem Putina! Zaskakujące wieści o Siergieju Szojgu

Rosyjskie wojska przegrupowują się. "Mogą skupić się na nowym kierunku"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | Jacek Kopczyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy