Reklama

Reklama

Reklama

Partner Agnieszki Włodarczyk zawalczy w FAME MMA. „Pora na nowe wyzwania”

Robert Karaś, partner Agnieszki Włodarczyk i ojciec jej dziecka został oficjalnie ogłoszony uczestnikiem gali FAME MMA. Karaś jest rekordzistą świata w dwukrotnym, trzykrotnym i pięciokrotnym ironmanie, więc fani MMA zaczynają już współczuć jego przeciwnikowi…

Organizatorzy FAME MMA zapowiadają kolejną galę, która odbędzie się 4 maja w krakowskiej Tauron Arenie. Niespodzianką gali będzie udział chłopaka Agnieszki WłodarczykRoberta Karasia. Mistrz i rekordzista świata w dwukrotnym, trzykrotnym i pięciokrotnym ironmanie zmierzy się z z Adamem "AJ" Josefem. 

Robert Karaś jest triathlonistą. A Ultra Triathlonie wielokrotnie zdobył mistrzostwo świata: w 2017 i 2019 roku na dystansie podwójnego ironmana, w 2018 – potrójnego, a w 2021 roku pięciokrotnego. Na swoim koncie ma także zwycięstwa w Mistrzostwach Katalonii Ironcat l'Ampolla i Cologne Triathlon Weekend w Niemczech. 

Reklama

To właśnie z nim, spośród licznych narzeczonych, Agnieszka Włodarczyk zdecydowała się założyć rodzinę. Aktorka długo szukała odpowiedniego mężczyzny, i to tak wytrwale, że jak wyznała w udzielonym w 2017 roku wywiadzie dla „Gali”, nawet nie miała czasu być singielką. Po prostu jakoś tak się złożyło, że płynnie przechodziła z jednego związku w drugi. 

Jak się później okazało, udzielając tego wywiadu, była już w kolejnym związku. Niestety nie przetrwał on próby czasu,  podobnie jak kolejne dwa: ze znanym z programu Agent Gwiazdy kitesurferem Victorem Borsukiem oraz uczestnikiem The Voice of Poland, Maciejem Grendą. \

Dopiero przy Robercie Karasiu uznała, że czas zaprzestać szukania i nawet zdecydowała się z nim na dziecko. Ich synek Milan przyszedł na świat w lipcu 2021 roku. Aktorka nie obnosi się ze swoim związkiem i rzadko zamieszcza zdjęcia całej rodziny. Widocznie nie ma już potrzeby ogłaszania na cały świat, że są z partnerem „jednym ciałem astralnym”. Fotografie Agnieszki i małego Milana pojawią się za to dość często na instagramowym profilu Karasia. 

Robert Karaś będzie walczył w FAME MMA

Tegoroczną zimę Włodarczyk, Karaś i Milan spędzili najpierw w Hiszpanii, a potem w Dubaju, ale wrócili już do Polski. Niewykluczone, że decyzja była podyktowana programem treningowym Karasia, który musi się przygotować do walki z Adamem „AJ” Josefem. Partner Agnieszki został już oficjalnie przedstawiony jako uczestnik majowej 14. gali FAME MMA. W notce biograficznej organizarotzy nie zapomnieli wymienić jego sportowych osiągnięć. Fani w komentarzach dali do zrozumienia, że współczują przeciwnikowi Roberta:

Zdaniem organizatorów walka będzie raczej wyrównania. Na oficjalnym profilu pojawiło się krótkie porównanie:

Zobacz też:

Rozenek została skarcona przez Górniak. Zaskakujący finał głośnej afery

Zofia Zborowska przeszła metamorfozę. Nie jest zadowolona

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Karaś | Agnieszka Włodarczyk | Fame MMA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy