Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Partner Agaty Młynarskiej rozwodzi się!

Przemysław Schmidt (51 l.) postanowił uregulować swoją sytuację rodzinną i rozwieść się z żoną.

Choć Agata Młynarska (48 l.) od lat odnosi sukcesy zawodowe, w miłości długo nie mogła zaznać spokoju. Jej pierwsze małżeństwo z Leszkiem Kieniewiczem (doktorem historii) wprawdzie przetrwało całkiem długo, bo dziesięć lat, ale już drugie, z biznesmenem Jerzym Porębskim - zaledwie rok.

Reklama

Kolejne związki, m.in. z prezenterem telewizyjnym Jarosławem Kretem, także się rozpadały. Dziś prowadząca show "Świat się kręci" wie, że było to spowodowane brakiem poczucia własnej wartości.

"Miałam problem z wiarą w siebie. Tysiąc osób mogło mi bić brawo, a ja schodziłam ze sceny i szukałam w oczach każdej napotkanej osoby potwierdzenia: czy dobrze wypadło? Fajna jestem?" - wyznała w jednym z ostatnich wywiadów.

Na szczęście terapia, której się poddała, uświadomiła jej, że zamiast czekać, aż ktoś ją doceni, musi docenić samą siebie. Gdy zrozumiała, ile jest warta, spotkała też wielką miłość w osobie prawnika Przemysława Szmidta.

Do tej pory cieniem na ich związku kładł się fakt, że partner dziennikarki wciąż jest żonaty i od lat pozostaje z żoną w separacji.

Mężczyzna jednak, jak dowiedział się magazyn "Twoje Imperium", postanowił wreszcie uregulować swoją sytuację rodzinną i rozwieść się z żoną, która wraz z dwójką ich dzieci mieszka na stałe w Wielkiej Brytanii.

"Agata wierzyła mu wprawdzie, gdy mówił, że to nic nie znaczy, gdyż od lat pozostaje z żoną w separacji. Ale bolały ją opinie, że rozbija czyjąś rodzinę. Teraz więc nic już nie stoi na przeszkodzie, by rozpoczęła przygotowania do swojego trzeciego w życiu ślubu" - czytamy.

Tygodnik dowiedział się, że uroczystość prawdopodobnie odbędzie się w przyszłym roku!


Twoje Imperium

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje