Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Pamela Anderson poślubiła... byłego męża

Pamela Anderson (46 l.) ponownie wyszła za mąż - jej mężem został... producent filmowy Rick Salomon, z którym rozwiodła się pięć lat temu.

Para pobrała się w 2007 roku w Las Vegas. Małżeństwo jednak przetrwało jedynie kilka miesięcy, a niecały rok później zostało oficjalnie unieważnione. Teraz byli małżonkowie wrócili do siebie.

Reklama

O swoim powtórnym ślubie aktorka poinformowała na gali Pomocy Haiti Seana Penna w Montage Hotel w Beverly Hills.

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nasze rodziny cieszą się, że znów jesteśmy razem, a to jest najważniejsze i tylko to się liczy" - powiedziała Pamela Anderson.

Aktorka wznowiła bliską relację z Salomonem latem ub.r., do czego przyznała się w telewizyjnym show Ellen De Generes. Zdumionej prowadzącej powiedziała ze śmiechem, że jest "zwolenniczką recyklingu" i stąd jej decyzja, by na nowo związać się z byłym mężem.

Dla Pameli Anderson powtórne małżeństwo z Rickiem Salomonem jest już jej czwartym. Wcześniej była żoną muzyka rockowego Tommy'ego Lee, z którym ma dwóch synów. Potem wyszła za wokalistę Kid Rocka - rozwiodła się z nim po roku.

Rick Salomon z kolei, zanim po raz pierwszy poślubił Anderson, był mężem aktorki Elizabeth Daily, z którą ma dwie córki. Para rozwiodła się po pięciu latach. W 2002 roku ożenił się z gwiazdą serialu "Beverly Hills, 90210" Shannen Doherty (małżeństwo przetrwało dziewięć miesięcy), a później związał z dziedziczką hotelowej fortuny - Paris Hilton.

Nagranie ich łóżkowych igraszek przeciekło do internetu, wywołując niemały skandal. Para rozstała się wkrótce po tym incydencie.


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pamela Anderson | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama