Reklama
Reklama

Oszałamiająca Pamela Anderson debiutuje na Broadwayu jako Roxie z "Chicago"

Pamela Anderson (54.) niedawno zadebiutowała na Broadwayu. Gwiazda zachwyciła publikę i za rolę Roxie z "Chicago" otrzymała owacje na stojąco. Zobaczcie, jak zaprezentowała się aktorka w Ambassador Theatre w Nowym Jorku. Zjawiskowa?

Pamela Anderson po długiej nieobecności w mediach znów pojawiła się na pierwszych stronach gazet. Gwiazda "Słonecznego patrolu" w ostatni wtorek zadebiutowała na deskach Ambassador Theatre w Nowym Jorku.

Aktorka wcieliła się w rolę Roxie w kultowym musicalu "Chicago". Widownia była zachwycona Pamelą, a po zakończonej premierze artystka otrzymała owacje na stojąco. 

Oszałamiająca Pamela Anderson debiutuje na Broadwayu jako Roxie z "Chicago"

Pamela Anderson zawsze robiła duże wrażenie na innych osobach. W latach 90. XX wieku uchodziła za symbol seksu, a wielu mężczyzn wzdychało do jej wizerunku na plakatach. Publika była wręcz zakochana w odtwórczyni roli C. J. Parker w najsłynniejszym serialu o ratownikach. Niestety pomimo wdzięku i urody Pamela nie trafiała na łatwych partnerów.

Reklama

Od dłuższego czasu widzowie żyli jej toksycznymi związkami, rychłymi ślubami i równie szybkimi rozwodami. Teraz temat Anderson wrócił do prasy, a to za sprawą jej zjawiskowej roli w musicalu.

Zobaczcie sami, jak w Broadwayu zaprezentowała się 54-latka!

Podczas występu aktorkę wspierali jej synowie.

Pamela Anderson: wiek, kariera, związki

Pamela Anderson urodziła się 1 lipca 1967 roku w Kanadzie. Jej uroda została doceniona podczas meczu futbolowego. Następnie w wieku 21-lat podpisała kontrakt z lokalnym browarem, a zdjęcia z jej wizerunkiem pojawiły się w pubach. 

W 1989 roku zapozowała na okładce "Playboya" i wyjechała do Los Angeles.

Na małym ekranie zadebiutowała w 1991 roku i zagrała mało znaczącą rolę w serialu "Pan złota rączka", a prawdziwą rozpoznawalność przyniósł jej "Słoneczny patrol", gdzie od 1992 roku wcielała się w postać ratowniczki C. J. Parker.

Jej życie uczuciowe było ochoczo komentowane w prasie. Aktorka spotykała się z wieloma mężczyznami, a relacje aktorki mogą przyprawić o zawrót głowy.

W 1995 roku wyszła za mąż za  Tommy’ego Lee, z którym ma dwóch synów: Brandona Thomasa i Dylana Jaggera. Ich związek przetrwał 3 lata. 

W 206 roku przez kilka miesięcy była żoną Kida Rocka, a 2 lata później poślubiła zawodowego gracza w pokera Ricka Salomona. Ich przysięga została anulowana w 2008 roku, lecz byli kochankowie po raz kolejny powiedzieli sobie "TAK" w 2014 roku. I to małżeństwo nie trwało długo, bowiem rok później para uzyskała rozwód. 

W styczniu 2020 roku poślubiła producenta filmowego Jona Petersa, ale już miesiąc później stwierdziła, że ich małżeństwo nie zostało sformalizowane. W tym samym roku poślubiła swojego ochroniarza Dana Hayhursta, a dwa lata później potwierdziła rozstanie.

Pamela jest również działaczką na rzecz zwierząt oraz feministką. 

Zobaczcie również:

Ewa Farna zlinczowana za współpracę ze znaną marką. "Masz krew na rękach"

Antoni Królikowski choruje od lat. Osoba ze szpitala ujawnia: "Nie było mu do śmiechu"

Celebrytka przechadza się po ogrodzie w samej bieliźnie. Te zdjęcia podnoszą puls!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Pamela Anderson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy