Reklama

Reklama

Reklama

Oscary 2022 w obliczu skandalu? Gwiazda „West Side Story” nie została zaproszona na galę

Oscary 2022 wzbudzają wiele emocji. Tym bardziej zaskakują decyzje podejmowane przez zarządzających imprezą. Nie dość, że nie będzie można obejrzeć już transmisji z całej gali, to na dodatek organizatorzy zapomnieli zaprosić na galę Rachel Zegler, która wcieliła się w postać Marii w uwielbianym przez widzów musicalu „West Side Story”.

Oscary zawsze gościły na czerwonym dywanie pracowników branży filmowej. Nigdy nie brakowało wśród zaproszonych czołowych gwiazd nominowanych do statuetek produkcji. W tym roku jednak jest inaczej. Jak się okazuje, jedna z gwiazd "West Side Story" nie otrzymała zaproszenia.

Oscary 2022: Zapomniano zaprosić Rachel Zegler?

Chociaż Oscary to najważniejsza nagroda w przemyśle filmowym z każdym rokiem jej popularność maleje, a transmisje z wydarzenia ogląda coraz mniej widzów. Twórcy postanowili zatem skrócić galę o 8 kategorii - nagrody dla laureatów statuetek zostaną przyznane poza kamerami, czyli przed rozpoczęciem oficjalnej relacji na żywo, a urywki z unikalnych chwil zostaną pokazane na wizji jako przerywniki. To jednak nie koniec skandali związanych z 94. galą wręczenia Oscarów.

Reklama

Rachel Zegler, aktorka grająca główną rolę w musicalu "West Side Story" w reżyserii Stevena Spielberga nie została zaproszona na galę! Wygadała się, odpowiadając na komentarz jednego z fanów, który oznajmił, że "nie może się doczekać, aż zobaczy, co aktorka ubierze na oscarową noc".

Oscary 2022: Rachel Zegler nie pojawi się na gali

Aktorka postanowiła odpowiedzieć na ten entuzjazm. Niestety, zgasiła go w zarodku, mówiąc, że galę wręczenia Oscarów obejrzy, siedząc na kanapie w swoim domu.

"West Side Story" powalczy o tegoroczne Oscary w następujących kategoriach: najlepszy film, najlepsza aktorka drugoplanowa, najlepszy reżyser, najlepsza scenografia, najlepsze kostiumy, najlepsze zdjęcia, najlepszy dźwięk.

Zobacz też:

Oscary 2022: "Sukienka" trafi na HBO Max!

Oscary 2022: Zełenski "będzie" na Oscarach?

Joanna Opozda pokazała najnowsze zdjęcie synka! "Cała mama"

Joe Biden w Polsce. Znamy pierwsze szczegóły wizyty

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oscary 2022 | Rachel Zegler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy