Reklama

Reklama

Reklama

Orzechowska tylko dla dorosłych!

Tak pikantnego wywiadu jeszcze nie było. Agnieszka Orzechowska bez skrępowania opowiedziała o swoim... życiu intymnym. "Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby facet nie miał na mnie ochoty" - podkreśla "polska Angelina".

Seks na pierwszej randce

Jeżeli między dwiema osobami zaiskrzy, to myślę, że nie ma sensu spotykać się jeszcze określoną ilość razy "bo tak wypada", zanim pójdzie się do łóżka. Jeżeli dwoje ludzi czuje do siebie "to coś", to po co czekać?

Cyberseks

Nie miałam jeszcze takiej okazji, ale nie wykluczam tej możliwości. Wydaje mi się jednak, że taki cyberseks nie może zastąpić drugiej, realnej osoby.

Łóżkowe wymagania

Wymagam zaangażowania. Facet nie może być samolubem i być skupiony tylko na swojej przyjemności! Musi dbać o to, by mnie też było dobrze, a seks sprawiał mi satysfakcję.

Reklama

Dominacja

W łóżku jestem dzika i nie boję się nowych wyzwań. Jestem otwarta na sugestie partnera i na pewno nie jestem grzeczną dziewczynką. Dominuję zarówno w związku, jak i w łóżku. Nie zdarzyło się, żeby jakiś na to narzekał.

Zrobić wrażenie

Najlepiej sprawdza się krótka sukienka z dużym dekoltem, do tego szpilki - zawsze działa! Z moich obserwacji wynika, że facetów najbardziej jarają piersi. A może to tylko moje tak na nich działają?!

Specjalna zachęta dla opornego

Nie mam żadnych sposobów, bo nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby facet nie miał na mnie ochoty. Całe szczęście!!!

Masturbacja

Mam trochę ciekawych zabawek na wypadek kłótni z facetem. Wszystko jest dla ludzi!

Fantazja

Seks z Bradem Pittem! Przecież to oczywiste! (śmiech)

Wymarzone miejsce na ekstremalny seks

Egzotyczny kraj i prywatna plaża pod wielkimi palmami.

Trójkąty i inne wielokąty

Jestem otwarta na nowe doświadczenia i wyzwania! Czy miałam taką przygodę? Niech to pozostanie moją tajemnicą... Tajemnicze kobiety bardziej pociągają facetów.

Twoje granice

Nie wiem, co ludzi kręci w sikaniu na siebie. Ja bym się na to nie zgodziła! Dla mnie to dziwne!!!

Sposób na gorące walentynki

Sexy bielizna, gorąca atmosfera, dobre wino... I jeśli dziewczyna wie, jak wykorzystać swoje atuty, to wystarczy.

Single w walentynki

Facet może zabawić się w klubie ze striptizem. A kobieta? Też może się tam udać! Przecież kobiety też kręcą takie rzeczy!

Idealna randka

Najpierw kolacja w jakiejś dobrej restauracji i najlepsze czerwone wino dla poprawy nastroju. Oczywiście odpowiednia sukienka, szpilki. A później... Hmm. U mnie lub u niego jakiś film. Nieważne jaki, bo przecież i tak nie obejrzymy do końca. Wiadomo dlaczego... ;)

(nr 6)

Takie jest życie!
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Orzechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy