Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Oprah Winfrey odnalazła przyrodnią siostrę

Królowa amerykańskich talk-show - Oprah Winfrey - ma przyrodnią siostrę. Kobieta, jako mała dziewczynka, 50 lat temu, została oddana do adopcji.

W programie "The Oprah Winfrey show" wyemitowanym w poniedziałek dziennikarka przedstawiła ją swojej widowni. Winfrey ze łzami w oczach oświadczyła, że wieloletnie poszukiwania siostry o imieniu Patricia zakończyły się ich spotkaniem w dniu Święta Dziękczynienia w ub. roku. Stwierdziła, że było to "cudowne odkrycie".

W 1963 r., kiedy jej przyrodnia siostra przyszła na świat, Oprah Winfrey miała 8 lat i mieszkała ze swoim ojcem. W tych czasach nawet nie wiedziała, że jej matka jest w ciąży.

Kobieta powiedziała w programie telewizyjnym swojej słynnej siostry, że poszukiwania biologicznej matki rozpoczęła wiele lat temu, ale były bezowocne. Wznowiła je po namowie dwójki swoich dzieci. Wkrótce po tym otrzymała telefon od agencji adopcyjnej, z którą skontaktowała się jej matka. Urzędnik przekazał, że nie wyraziła jednak zgody na spotkanie z dzieckiem oddanym do adopcji.

Reklama

Tego samego dnia kobieta przypadkowo obejrzała program o matce Oprah Winfrey, Vernicie Lee, w którym opowiadała o śmierci dwójki swoich dzieci. Historia pasowała do informacji znajdujących się w dokumentach adopcyjnych, z których wynikało, że Patricia miała dwie siostry i brata, z czego starsza siostra żyje.

Zobacz fragment "The Oprah Winfrey show":

Kolejne ekspertyzy, w tym badania DNA, potwierdziły, że kobieta jest przyrodnią siostrą Oprah Winfrey. Ich pierwsze spotkanie wraz matką, Vernitą Lee, zarejestrowały kamery telewizyjne.

Lee tłumacząc swoją decyzję o oddaniu córki do adopcji zaraz po urodzeniu, powiedziała, że postąpiła tak ze względu na sytuację materialną. Nigdy też nie rozmawiała o tym z Winfrey, więc ta nie wiedziała, że ma przyrodnią siostrę.

Jedna z najbardziej wpływowych i najbogatszych kobiet na świecie podkreślała dyskrecję swojej siostry, która o swoim pokrewieństwie z Winfrey wiedziała już od 2007 roku.

"Ani razu nie myślała o próbie sprzedaży swojej opowieści" - podkreślała Winfrey, przypominając innych krewnych, którzy dla pieniędzy ujawnili najbardziej intymne szczegóły z jej życia.

Kilka lat temu za sprawą uzależnionej od narkotyków siostry dziennikarki do mediów przedostała się informacja o ukrywanej przez Winfrey ciąży w czasach, gdy była nastolatką. Dziecko zmarło zaraz po urodzeniu.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Oprah Winfrey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »