Reklama

Reklama

Reklama

Opierzona ekspertka w TVP podczas transmisji pogrzebu królowej Elżbiety II. Strój godny samej monarchini?

Cały pogrzeb Królowej Elżbiety II transmitowany był w TVP. W międzyczasie telewizja publiczna zaprosiła do swojego studia kilku ekspertów, znających brytyjską monarchię. Wśród nich pojawiła się nietuzinkowa persona, która na tę szczególną okazję wybrała dość ekstrawagancką stylizację...

Wczoraj odbywały się uroczystości w związku z pogrzebem królowej Elżbiety II. TVP transmitowała wydarzenie i zaprosiła do studia kilku ekspertów, którzy na bieżąco komentowali to, co działo się w Wielkiej Brytanii. Wśród gości pojawiła się dr Wioletta Wilk-Turska, która zamiast swoimi trafnymi wypowiedziami, zwracała uwagę dość oryginalną stylizacją.

Ekspertka TVP niczym królowa. Widzowie patrzyli tylko na jej stylizację

Na antenie TVP oprócz relacji z Anglii, można było posłuchać komentarzy ekspertów zaproszonych do studia. Pani Wioletta Wilk-Turska została przedstawiona jako specjalistka ds. monarchii brytyjskiej, a także autorka wielu książek o królowej Elżbiecie II. Jak na wielką fankę królowej przystało, nie mogło obyć się bez odpowiednio dobranej stylizacji.

Reklama

Na tak ważne wydarzenie Wilk-Turska przygotowała zestaw, którego mogłaby pozazdrościć jej sama monarchini. Czarna suknia oraz wielkie perły, to nie wszystko. Wioletta Wilk-Turska do studia zawitała w ogromnym kapeluszu obszytym efektownymi piórami.

Jak kobiety z rodziny królewskiej ubrały się na pogrzeb królowej Elżbiety II?

Księżna Kate Middleton, Meghan Markle oraz królowa małżonka Camilla postanowiły upamiętnić królową Elżbietę II w dniu jej pogrzebu. Okazuje się, że wszystkie miały dodać do swojego stroju rękawiczki.

Jak podały zagraniczne media, rękawiczki nie są obowiązkowym elementem garderoby na pogrzeb państwowy. Zaproszone na ceremonię kobiety wybrały rękawiczki, ponieważ królowa Elżbieta II często zakładała na dłonie ten dodatek.

Zobacz także:

Pogrzeb Elżbiety II pełen zakazów. Protokół królewski jest bezlitosny

Obok trumny królowej Elżbiety II pojawiła się podejrzana kartka. Poddani przecierali oczy ze zdumienia

Młody chórzysta skradł serca internautów. Nikt tak nie pożegnał królowej jak on!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVP | Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy