Reklama

Reklama

Reklama

Oni zostali rodzicami w 2017 roku! Bartek Królik, Anna Lewandowska, Weronika Rosati, Ronaldo...

To był dla nich niezapomniany rok! Cudowna wiadomość o ciąży, wybór imion dla dzieci, szykowanie wyprawki i wreszcie powitanie na świecie długo wyczekiwanego potomstwa. Te chwile przeżywali popularni rodzice związani z show-biznesem. Anna i Robert Lewandowscy, Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez, Weronika Rosati i Robert Śmigielski, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Beyonce i Jay-Z, Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka, Robert i Agnieszka Filochowscy z "Rolnik szuka żony", Bartek Królik z żoną - to m.in. oni w 2017 roku zostali rodzicami!

To był dla nich niezapomniany rok! Cudowna wiadomość o ciąży, wybór imion dla dzieci, szykowanie wyprawki i wreszcie powitanie na świecie długo wyczekiwanego potomstwa. Te chwile przeżywali popularni rodzice związani z show-biznesem. Anna i Robert Lewandowscy, Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez, Weronika Rosati i Robert Śmigielski, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Beyonce i Jay-Z, Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka, Robert i Agnieszka Filochowscy z "Rolnik szuka żony", Bartek Królik z żoną - to m.in. oni w 2017 roku zostali rodzicami!

***

Dla muzyka i jednego z założycieli zespołu Sistars Bartka Królika oraz jego żony wiadomość o tym, że ich córeczka nie będzie w pełni zdrowa, musiała być ogromnym ciosem. Jagoda urodziła się z zespołem Downa. 

W opiece nad dziewczynką małżonkom dzielnie pomaga ich druga córeczka. Pomimo choroby kilkumiesięcznej Jagódki na zdjęciach cała czwórka wydaje się być naprawdę szczęśliwa. 

"Wiele osób pyta...czy wiedzieliśmy przed porodem...Tak, wiedzieliśmy...czy się baliśmy? Tak, bardzo. Czy to dar? Jej wada nie jest darem....Ona tak...czy jesteśmy bohaterami? Raczej nie, po prostu kochamy nasze dzieci...czy się dalej boimy? Oczywiście, ale już dużo mniej...czy zdajemy sobie sprawę z tego z czym to się wszystko wiąże? Oczywiście, chociaż życie ciągle zaskakuje, nawet jeśli wydaje się, że na starcie jest pozbawione dodatkowych niespodzianek i poblemów. Zwroty akcji, których nie przewidzisz, zdarzają się ciągle...czy można się na to przygotować ? Nie można, ale można mieć zgodę na to że tak wygląda życie i kreować je po swojemu i podjąć decyzję o tym by być szczęśliwym. Czy wiara pomaga? Czasem tak czasem nie. Czasem jest przywilejem a czasem obowiązkiem" - pisała Karolina Królik na Facebooku.

Reklama

Co słychać u tej wspaniałej rodzinki? Jak sobie radzą? Malutka daje im sporo miłości. Ostatnio Królik opublikował na swoim profilu na Instagramie jej zdjęcie z podpisem: "Oni widzą zespół Downa - my widzimy osobę". 

Wcześniej dodał też fotografię, na której jest on, dziewczynki oraz żona. Napisał: "Komplet". Widać, że nie wyobraża sobie życia bez swoich trzech księżniczek.

***

W maju przyszła na świat Klara Lewandowska - córeczka Anny i Roberta. Był to jeden z najbardziej wyczekiwanych porodów - w mediach rozpisywano się o nim jeszcze przez długie tygodnie!

***

Zupełnie inaczej było w przypadku narodzin syna Agnieszki i Roberta, którzy poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Ciężarna żona rolnika nie była obecna w mediach, a o narodzinach małego Tomka poinformowali producenci show. Zdradzili nawet nieco więcej o chłopcu.

"Nosi wdzięczne imię Tomasz, ma olśniewający uśmiech i zdecydowany charakter. Jak twierdzi dumny tata, dają się też zauważyć pierwsze oznaki entuzjazmu na myśl o wiosennych pracach polowych" - można było wyczytać. 

*** 

Weronika Rosati zdecydowała, że urodzi córeczkę nie w Polsce, a w Stanach Zjednoczonych. Mała Elizabeth przyszła na świat w szpitalu w Los Angeles. 

Świeżo upieczoną mamę w opiece nad noworodkiem wspiera ukochany, Robert Śmigielski. Nieoceniona jest też pomoc mamy.

"Weronika czuje się świetnie. Jest bardzo szczęśliwa" - relacjonowała babcia dziewczynki, Teresa Rosati. 

***

W 2017 roku Cristiano Ronaldo powitał na świecie... troje dzieci! Najpierw surogatka urodziła mu bliźnięta, które otrzymały imiona Mateo i Eva, a później na świat przyszła jego córeczka Alana Martina. Mamą dziewczynki jest partnerka piłkarza, Georgina Rodriguez. 

Para wychowuje teraz czworo dzieci, bowiem oprócz wspomnianych pociech jest jeszcze 7-letni Cristiano Junior. 

***

Także Piotr Gliński w mijającym roku został tatą. Jego żona Renata urodziła zdrowego synka. 

Małżonkowie wychowują 11-letnią Celinkę. Dziewczynka zapewne cieszy się, że w końcu doczekała się braciszka. 

*** 

O tym, że została mamą było w mediach naprawdę głośno. Beyonce, bo o niej mowa, kilka miesięcy temu powitała na świecie bliźnięta. Ona i tata dzieci Jay-Z wybrali dla swoich pociech imiona Bea i Shawn. 

Niektórzy zaskoczeni byli takim wyborem imion potomstwa pary. Ich pierwsza córeczka nazywa się bowiem bardzo oryginalnie: Blue Ivy. 

*** 

Magdalena Boczarska do tego zestawienia załapała się niemalże rzutem na taśmę. Pod koniec bieżącego roku urodziła synka, którego ona i ojciec dziecka - Mateusz Banasiuk - nazwali Henryk. 

Piękne polskie imię! 

*** 

Gdy na jednej z imprez Natalia Siwiec pojawiła się z zaokrąglonym brzuchem, wszystko było już jasne - ciąża

W sierpniu ona i mąż Mariusz powitali na świecie córeczkę. Dziewczynka ma na imię Mia. 

***

Enrique Iglesias i Anna Kournikova są parą od wielu lat, lecz bardzo chronią swoją prywatność. Do tej pory nie odnieśli się do wieści, jakoby zostali rodzicami. 

Jednak dobrze poinformowane osoby nie mają żadnych wątpliwości: piosenkarz i tenisistka cieszą się z narodzin bliźniąt: Nicholasa i Lucy. 

***

Rodzicami została też inna para, tym razem z rodzimego podwórka. Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula od kilku miesięcy cieszą się swoim pierwszym synkiem. Chłopiec ma na imię Bruno. 

*** 

Dzień narodzin syna był dla Moniki Kuszyńskiej i jej męża Jakuba Raczyńskiego czymś niezwykłym. Fakt, że zostali rodzicami, był sporym zaskoczeniem, bowiem ciąża wokalistki w tajemnicy była utrzymywana do samego końca. W końcu głos zabrał szczęśliwy tata. 

"Tak! Od dziś na Ziemi nasz Jeremi" - ogłosił światu. 

*** 

Ciara i Russel Wilson w 2017 roku też mieli co świętować. W kwietniu urodziła się ich córeczka. 

Gwiazda dobrą nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Opublikowała zdjęcie znad morza i w kierunku nowo narodzonego dziecka skierowała wzruszające słowa w formie listu. Jego adresatem była "Sienna Pricness Wilson". 

*** 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są jedną z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie. Rzadko publicznie pokazują się razem i oszczędnie zdradzają, jak wygląda ich życie prywatne. 

Od kilku miesięcy są rodzicami nie tylko 2,5-letniej Antosi, ale i 7-miesięcznego Jędrzeja. 

*** 

Cóż to była za nowina! W styczniu Mel Gibson został tatą po raz... dziewiąty! 26-letnia Rossalind Ross urodziła mu kolejnego potomka - syna, który otrzymał imiona Lars Gerard.

Hollywoodzki gwiazdor ma siedmioro dzieci z byłą żoną, Robyn Gibson, z którą był przez ponad 30 lat. Ma też nieślubną córkę z piosenkarką Oksaną Grigorievą. 

*** 

Pamiętacie, że i Natalia Kukulska w 2017 roku została znowu mamą? W pierwszych dniach stycznia urodziła córeczkę.

Ona i mąż Michał Dąbrówka oprócz malutkiej Laury wychowują też 17-letniego Jana i 12-letnią Annę.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy