Reklama
Reklama

Oni zostali rodzicami w 2014 roku!

Rok 2014 w polskim i zagranicznym show-biznesie przeżywał istny baby-boom! Zobaczcie, które gwiazdy zostały po raz pierwszy lub kolejny rodzicami i jak nazwały swoje pociechy.

Rok 2014 w polskim i zagranicznym show-biznesie przeżywał istny baby-boom! Zobaczcie, które gwiazdy zostały po raz pierwszy lub kolejny rodzicami i jak nazwały swoje pociechy.

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej (43 l.) przez długi czas była w polskich mediach tematem numer jeden. Choć aktorka ani razu nie wypowiedziała się na temat swojego stanu błogosławionego, nie znikała z pierwszych stron gazet. Kiedy w połowie października urodziła synka, postanowiła pochwalić się całemu światu swoim szczęściem. Na Facebooku opublikowała zdjęcie rączki małego Jana Franciszka, podpisując je "No to ja już. O jednego przystojniaka do kochania na świecie więcej. Jestem szczęśliwa!!!".
Szczęśliwi są również dziadkowie chłopca, a w szczególności ojciec aktorki, który nazwał wnuka "następcą tronu"!

Reklama

W połowie kwietnia przyszło na świat także dziecko Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej (31 l.). Aktorce zależało, by wokół tego wydarzenia było jak najmniej szumu medialnego. Na szczęście obyło się bez paparazzich na oddziale! Synek pary otrzymał imię Ksawery.

Natalia Lesz (33 l.) także po raz pierwszy została mamą! Na początku listopada przyszła na świat jej córeczka Alicja. Ojcem dziecka jest partner aktorki, ceniony chirirg Adam Maciejewski.

Do grona świeżo upieczonych mam dołączyła także Alicja Janosz (29 l.). Zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" przez całą ciążę chwaliła się zdjęciami swojego brzuszka na Instagramie. Po urodzeniu małego Tymka na blogu wyżaliła się, że miała problemy z laktacją.

O swojej trzeciej ciąży Monika Mrozowska (33 l.) opowiedziała, gdy była w 6.miesiącu. Celebrytka została mamą małego Józka pod koniec sierpnia. Ojcem dziecka jest nowy partner aktorki, Sebastian Jaworski, dla którego rozwiodła się z mężem. Mrozowska jest jeszcze mamą dwóch córek.

Była dziewczyna Borysa Szyca, projektantka fraków Kaja Śródka (30 l.) została mamą na początku maja. Wraz ze swoim partnerem, dziennikarzem TVN Turbo, Patrykiem Mikiciukiem, zostali rodzicami małego Teodora.

Kiedy latem ubiegłego roku Anna Powierza (35 l.) zniknęła z "Klanu" nikt nie przypuszczał, że aktorka jest w ciąży. Media o fakcie, że została mamą, dowiedziały się dopiero, gdy jej córeczka miała już kilka miesięcy. Dziewczynka otrzymała imię Helenka.

Ada Fijał (38 l.) to kolejna gwiazda, która nie chciała mówić w wywiadach o swoim błogosławionym stanie. Media dowiedziały się, że jej synek urodził się pod koniec sierpnia w jednej z prywatnych klinik. Aktorka swojego pierworodnego nazwała Antoni.

Scarlett Johansson (30 l.) wiosną zaręczyła się, a niedługo później wyszło na jaw, że będzie nie tylko żoną, ale także mamą. Aktorka urodziła córeczkę Rose we wrześniu tego roku. Mając na uwdze niechęć do sporzedawania swojej prywatności, można się spodziewać, że raczej nie pokaże zdjęć swojej pociechy na okładce poczytnej gazety.

W czerwcu spore powody do radości miała Roma Gąsiorowska (33 l.). Aktorka urodziła córeczkę Jadwigę. Niedługo po tym wydarzeniu media rozpisywały się, że jako opiekunkę zatrudniła... własną siostrę! Gąsiorowska i jej mąż mają jeszcze 2-letniego synka Klemensa.

Eva Mendes (40 l.) w marcu całkowicie zrezygnowała z publicznych wyjść. Dopiero po kilku miesiącach okazało się, że powodem była ciąża. Aktorka urodziła córeczkę, którą ona i ojciec dziecka, Ryan Gosling, nazwali Esmeralda.

Nieco zapomniana polska aktorka, Małgorzata Lewińska (43 l.) może pochwalić się podwójnym szczęściem! W kwietniu urodziła bliźniaki, Antka i Franka. "Pierwsze rodziłam, gdy miałam dwadzieścia jeden lat. Byłam uważną i oddaną matką, ale moje macierzyństwo było intuicyjne. Teraz wiedziałam, że noszę ciążę bliźniaczą, a to zawsze ciąża podwyższonego ryzyka. Bałam się powikłań, ale szczęśliwie wszystko przebiegło dobrze, z wyjątkiem przedterminowego porodu" - wyznała w rozmowie z "Twoim Imperium".

W maju Kelly Rowland (33 l.) wzięła cichy ślub, a niedługo później wyszło na jaw, że piosenkarka spodziewa się pierwszego dziecka. Chłopiec, który otrzymał imię Titan, urodził się na początku listopada.

Dominika Zasiewska (24 l.), znana z podawania niegdyś wody w programie Kuby Wojewódzkiego, w marcu żaliła się w mediach, że została wyrzucona z pracy, gdy była w ciąży. Twierdziła, że Wojewódzki zostawił ją bez środków do życia. Na szczęście może liczyć na wsparcie swojego partnera. Urodzony w sierpniu synek otrzymał imię Gustaw.

Gwen Stefani (45 l.) swoją trzecią ciążę określała mianem prawdziwego cudu. Piosenkarka nie spodziewała się, że w tym wieku będzie po raz kolejny mamą. Synek Apollo urodził się w marcu.

Znana z "Na dobre i na złe" Karolina Borkowska (31 l.) dołączyła do grona świeżo upieczonych mam w październiku tego roku. Na świat przyszedł jej synek Kubuś. Ojcem chłopca jest mąż aktorki.

Wielka radość zawitała także w rodzinie byłego męża Katarzyny Skrzyneckiej, Zbigniewa Urbańskiego! Były policjant w lipcu powitał na świecie drugą córeczkę Nelę, której zdjęciem pochwalił się na Facebooku.

Kelly Clarkson (32 l.) od dawna nie kryła, że pragnie zostać mamą. Jej marzenie spełniło się w czerwcu tego roku, o czym szczęśliwa poinformowała fanów na Twitterze. Piosenkarka urodziła córeczkę River.

Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej, Kuba Błaszczykowski (29 l.), także przeżywał w tym roku szczęście rodzinne. W czerwcu pochwalił się, że na świat przyszła jego druga córeczka, Lena. Piłkarz jest jeszcze ojcem 3-letniej Oliwii.

Drew Barrymore (37 l.) dwa lata temu urodziła córeczkę Olivię, a w tym roku doczekała się drugiej pociechy - Frankie. "Wszyscy są zdrowi i szczęśliwi" - napisała w oficjalnym oświadczeniu do mediów.

Wiadomość o ciąży dla Dominiki Kluźniak była ponoć zaskoczeniem. Aktorka, która chroni swoją prywatność, nie dzieliła się z mediami informacjami o swoim błogosławionym stanie. Na początku lipca tygodnik "Na żywo"poinformował, że jej córeczka jest już na świecie. Dziewczynka jest owocem związku z aktorem Karolem Pocheciem (33 l.), pracującym jak Dominika w Teatrze Narodowym.

Brytyjska celebrytka Katie Price (36 l.) została w tym roku mamą już po raz piąty! Urodzoną w sierpniu córeczkę nazwała Bunny. Jeszcze jak była w ciąży, dowiedziała się, że jej mąż sypiał z innymi kobietami.

Piąte dziecko pojawiło się także w rodzinie Michała Chorosińskiego i Dominiki Figurskiej (35 l.). Urodzony pod koniec kwietnia chłopiec otrzymał imiona po papieżu - Jan Paweł. "Przed ślubem umawialiśmy się z mężem, że będziemy mieli pięcioro dzieci, ale to było pół żartem" - przyznała aktorka w jednym z wywiadów.

Megan Fox (28 l.) w lutym tego roku podzieliła się szczęśliwą nowiną z fanami. Aktorka urodziła swoje drugie dziecko - synka Bodhi. Starsza pociecha gwiazdy ma na imię Noah.

Jan Wieczorkowski (42 l.) po raz drugi został ojcem! Jego żona urodziła synka w połowie roku. Aktor jednak nie był zbyt chętny, by dzielić się swoim prywatnym szczęściem z mediami.

Do grona szczęśliwych ojców dołączył także muzyk Adam Konkol (39 l.). Jego żona, Angelika Kwiatek, w maju urodziła syna. "Synuś urodzony. Przepiękny i zdrowy. Mamusia dzielna. 3860 gramów, 57 cm, 10/punktów" - napisał na Facebooku dumny tata.

Informacja o ciąży uczestniczki "Warsaw Shore" była dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Eliza (22 l.) i "Trybson", który jest ojcem dziecka, zrezygnowali z tego powodu z udziału w drugiej edycji programu. Pociecha pary, która otrzymała światowe imiona Victoria Elizabeth, przyszła na świat na początku października.

Christina Aguilera (33 l.) także mogła pochwalić się radosną nowiną! W sierpniu została bowiem po raz drugi mamą. Córeczkę nawała... Letni Deszcz!

Mila Kunis (30 l.) to kolejna gwiazda, która długo nie chciała mówić o swoim błogosławionym stanie. Dopiero, gdy miała już pokaźnych rozmiarów brzuszek, zgodziła się na wywiad. Kunis swoje pierwsze dziecko urodziła na początku października. Aktorka i jej partner Ashton Kutcher nazwali dziewczynkę Wyatt Isabelle.

W styczniu tego roku Piotr Kupicha zaskoczył wszystkich wyznaniem na Facebooku. Wokalista pochwalił się, że na światprzyszła jego córeczka Jagoda. Matką dziecka jest nowa partnerka Kupichy, niejaka Ewelina.
pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy