Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Oni rozstali się w 2016 roku! Nie obyło się bez wielkich zaskoczeń!

Wielkie uczucia, wspólne okładki i wywiady dla kolorowych pism. Niestety, w przypadku tych gwiazd 2016 rok nie okazał się szczęśliwy. Jedni musieli przełknąć gorzkie łzy rozstania, z kolei inni odetchnęli z ulgą i w końcu zaczęli żyć dla siebie. Oto zestawienie par, które w tym roku powiedziały sobie dość! Wśród z nich znajdują się również i takie związki, które od zawsze uchodziły za idealne! Nic więc dziwnego, że ich rozstania rozgrzały kolorową prasę do czerwoności!

Rozstanie Maryli Rodowicz (70 l.) i Andrzeja Dużyńskiego to równie spore zaskoczenie w tym roku. Piosenkarka zdradziła w jednej z gazet, że między nimi nie układa się najlepiej. 

Reklama

Biznesmen z pomocą prawników domaga się, aby o ich życiu prywatnym nie pisać.

Niestety, adwokaci takiego wpływu na gadatliwą Marylkę już raczej nie mają... 

"Upłynęło już prawie pół roku, od kiedy mój mąż wyprowadził się z domu, więc szanse na nasze pogodzenie się są coraz mniejsze" - żaliła się Rodowicz w rozmowie z „Party”.

"Nie jest żadną tajemnicą, że przechodzimy z mężem kryzys. Ale nie chcę opowiadać o tym publicznie. Powiem tylko, że na razie nie ma mowy o rozwodzie. Natomiast co będzie dalej, zobaczymy. Teraz o świętowaniu perłowego jubileuszu żadne z nas nie myśli" - poinformowała z kolei w "Twoim Imperium".

Informatorzy tabloidów twierdzą, że kolejna próba pogodzenia się małżonków nastąpi w święta Bożego Narodzenia - Maryla zaprosiła bowiem Andrzeja na wspólną Wigilię!

"Święta to czas pojednania w każdej rodzinie, więc może dojdzie do niego również w małżeństwie gwiazdy" - czytamy w "Życiu na Gorąco". Trzymamy kciuki!

Która znana para jeszcze się rozstała? - czytaj dalej na następnej stronie...

Dowiedz się więcej na temat: Rozstania 2016

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje