Reklama

Reklama

Reklama

Oni rozstali się w 2015 roku!

Wielkie uczucia, wspólne okładki i wywiady dla kolorowych pism. Niestety, w przypadku tych gwiazd 2015 rok nie okazał się szczęśliwy. Doda, Marta Wierzbicka, Adam Sztaba - to tylko kilka nazwisk celebrytów, którzy w tym roku znowu zostali singlami. Jedni musieli przełknąć gorzkie łzy rozstania, z kolei inni odetchnęli z ulgą i w końcu zaczęli żyć dla siebie. Oto zestawienie par, które w tym roku powiedziały sobie o kilka słów za dużo. Wśród z nich znajdują się również i takie związki, które od zawsze uchodziły za idealne! Ich rozstania rozgrzały kolorową prasę do czerwoności!

To dopiero nowina! Małżeństwo, które w Hollywood uchodziło za wręcz idealne, rozpadło się z dnia na dzień! Nikt do końca nie wie, co się stało między piękną Megan Fox (29 l.) a jej mężem. Niektórzy jednak mają na ten temat swoje teorie. Kolorowa prasa donosiła, że Brian Austin Green (42 l.) miał podobno problem z zaakceptowaniem faktu, iż jego ukochana robi większą karierę od niego. A przecież nie od dzisiaj wiadomo, że nie ma nic gorszego niż urażona, męska duma!

Posiadaczka największego biustu w polskim show-biznesie od 2015 roku znowu jest singielką! Jej związek z niejakim Maćkiem od dłuższego czasu przechodził kryzys. W mediach krążyły nawet plotki, że para próbowała go ratować nagrywając sekstaśmy. Niestety, to poświęcenie nie odniosło zamierzonego skutku. Wierzbicka poinformowała wszystkich na Facebooku, że jej związek już nie istnieje. Celebrytka zapewniła jednak, że oboje rozstali się "humanitarnie" - bez łez i obrzucania się błotem w tabloidach. Trzeba przyznać, że to rzadkość w polskim show-biznesie!

Reklama

Doda (31 l.) rzutem na taśmę zdążyła załapać się do naszego zestawienia. Celebrytka postanowiła rozstać się ze swoim ukochanym pod koniec listopada 2015 roku. Powód? Było ich co nie miara! Już od samego początku tabloidy donosiły, że Emil Haidar (34 l.) ma poważne problemy finansowe i zadłużenie opiewające na zawrotną sumę! Jednak to nie zrażało piosenkarki znanej obecnie głównie z chałtur w centrach handlowych. Niestety, później było już tylko gorzej. Na jaw wyszło, że Emil ma dwie nastoletnie córki, a na dodatek boryka się z uzależnieniem od alkoholu! Niektórzy uważają również, że były narzeczony Dody nie potrafił dochować wierności, co definitywnie przekreśliło jego szansę u celebrytki. Przecież każdy wie, że była przyjaciółka Mai Sablewskiej już nie raz była tą "trzecią" w związku...

To jedno z najbardziej zaskakujących rozstań w 2015 roku! Nikt nie spodziewał się, że Agustin Egurrola (47 l.) znowu zostanie singlem. Od dłuższego czasu bowiem układał sobie życie u boku Niny Tyrki (32 l.). Para doczekała się nawet słodkiej córeczki. Mimo wszystko ich związek nie przetrwał próby czasu. Podobno wina leży w głównej mierze po stronie choreografa. Życzliwi "przyjaciele" donieśli mediom, że tancerka miała dosyć pracoholizmu swojego ukochanego. Podobno Agustin wciąż nie znajdywał czasu dla swoich dwóch kobietek, a praca stała u niego na pierwszym miejscu. No cóż, ktoś musiał zarobić na dom i przyjemności.

Na to rozstanie czekały tysiące fanów Kourtney Kardashian (36 l.)! Celebrytka, po wielu latach upokorzeń i gorzkich łez, w końcu postanowiła zakończył swoje małżeństwo ze Scottem Disickiem (32 l.). Nie było tajemnicą, że jej mąż ma problemy nie tylko z alkoholem i hazardem, ale również z dochowaniem wierności. Disicka interesowało wszystko oprócz jego rodziny. Zostawiał Kourtney samą w domu z trójką małych dzieci, a sam cieszył się upojnymi chwilami w ramionach pięknych kobiet. Miarka przebrała się, gdy jeden z zagranicznych tabloidów opublikował jego zdjęcia z byłą kochanką. Wtedy Kourtney zdecydowała się na krok, który powinna uczynić już dawno temu. Podziękowała Scottowi za wspólnych 9 lat i skupiła się na sobie. Efekty są zdumiewające - Kourtney jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze!

To był związek jak z obrazka! Irina Shayk (29 l.) i Christiano Ronaldo byli nie tylko piękni, ale i utalentowani. Można powiedzieć, że świat stał przed nimi otworem! Niestety, piłkarz, który znany jest ze słabości do pięknych kobiet, i tym razem miał problem z dochowaniem wierności. Modelka odkryła w jego telefonie sms-y do kochanek. Co więcej, Irina zdradziła w jednym z wywiadów, że czuła się przy swoim ukochanym... brzydka! Para rozstała się na początku stycznia i wygląda na to, że każde z nich ułożyło już sobie życie na nowo.

A jednak koniec! Tomasz Kammel (44 l.) oraz Katarzyna Niezgoda (46 l.) potwierdzili plotki, które od czasu do czasu docierały do mediów. Dziennikarz rozstał się ze swoją ukochaną i na razie nie ma ochoty szukać kolejnej miłości. Podobno mocno przeżył rozstanie z Kasią. Wygląda jednak na to, że druga strona wcale nie jest zrozpaczona tym faktem. Niezgoda wyraźnie schudła i coraz częściej pojawia się na salonach, gdzie z dumą prezentuje efekty swojej pracy. Czyżby nic tak nie uskrzydlało kobiety, jak rozstanie?

To była prawdziwa bomba! Jeszcze w kwietniu chwalili się swoimi romantycznymi zaręczynami na dachu jednego z wieżowców w Stanach, a już kilka miesięcy później tabloidy rozpisywały się na temat ich rozstania! Niestety, Maja Sablewska (35 l.) tym razem źle ulokowała swoje uczucia. Okazało się bowiem, że przystojny i utalentowany Wojciech Mazolewski (39 l.) ma "drobne" problemy z dochowaniem wierności. Podobno muzyk zdradził celebrytkę z młodą aktorką Natalią Rybicką (29 l.). Stylistka postanowiła zrobić dobrą minę do złej gry i na wszelkie sposoby przekonuje wszystkich, że nic się nie stało. Wystarczy spojrzeć na jej profile społecznościowe, gdzie wciąż pojawiają się jej złote myśli typu: "przeszłość zostaw za sobą" itp. Może to rozstanie zbliży ją do swojej byłej podopiecznej, Dody, która w tym roku również została singielką?

Nie da się ukryć, że ich rozstanie było dla wszystkich nie lada zaskoczeniem! Uchodzili za bardzo zgraną parę. Ona ładna i zdolna, on nieobliczalny i kreatywny. Mimo wszystko Malwina Wędzikowska (35 l.) i Rinke Rooyens (46 l.) uznali, że nie po drodze im ze sobą. Nie było tajemnicą, że były mąż Kayah nie należał do najłatwiejszych mężczyzn. Nie dość, że w przeszłości miał problemy z alkoholem, to jeszcze pochodził z trudnej rodziny, która nie nauczyła go bycia w związku. Mimo wszystko Malwina dzielnie znosiła wszystkie trudy, ponieważ, jak sama zapewniała, kochała Rinke ponad wszystko. Niestety, czasem mocne uczucie nie wystarczy, aby zbudować z kimś wspólną przyszłość...

Weronika Rosati (31 l.) po raz kolejny udowodniła, że z jej charakterem nie jest łatwo związać się z kimś na stałe. Piotr Adamczyk (43 l.) miał być dla niej lekiem na całe zło. Niestety, okazało się, że i on nie sprostał wysokim wymaganiom aspirującej do miana gwiazdy Hollywood Weronice. Ich uczucie zweryfikował wypadek samochodowy, któremu oboje ulegli. Co prawda Adamczyk wyszedł z niego bez szwanku, jednak Rosati nie mogła mówić o takim szczęściu. Aktorka doznała poważnej kontuzji nogi, która wyeliminowała ją na jakiś czas z zawodu. Podobno Rosati zaczęła obwiniać swojego ukochanego o to, że nie może normalnie pracować i robić "kariery". Dlatego dla świętego spokoju postanowiła zakończyć ten związek i pójść do tabloidów, aby o tym opowiedzieć.

Ich małżeństwo jest obecnie zagadką. Teoretycznie nie są ze sobą, jednak Anja Rubik (32 l.) w każdym wywiadzie przekonuje, że to tylko chwilowa separacja. Prawda jest jednak taka, że między nią a jej mężem nie dzieje się zbyt dobrze. Niektórzy uważają, że powodem separacji są różne plany na najbliższą przyszłość. Sasha (34 l.) chciałby mieć już dzieci i liczył na to, że Anja ulegnie jego namowom. Z kolei ona macierzyństwo odłożyła na potem, ponieważ chce maksymalnie wykorzystać swoje 5 minut w modelingu. Na razie trudno stwierdzić, co będzie z nimi dalej...

Zaskakujący ślub, a potem jeszcze bardziej zaskakujące rozstanie! Gdy Jan Nowicki (76 l.) ogłosił wszystkim, że ma zamiar ożenić się z Małgorzatą Potocką (62 l.), zdziwieniom nie było końca. Aktor uchodzi za konesera pięknych kobiet, który nie spieszył się nigdy do żeniaczki. Jednak temperamentna Małgosia tak zawróciła mu w głowie, że zdecydował się włożyć na palec złoty krążek. Niestety, historia, która brzmi jak idealny scenariusz komedii romantycznej, nie ma swojego happy endu. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie kilka miesięcy, a Jan Nowicki musiał pogodzić się z gorzkim smakiem rozstania. Potocka nie za długo płakała po ukochanym. Ponętna choreografka błyskawicznie omotała kolejnego amanta. Z kolei Nowicki wrócił do swoich dawnych przyzwyczajeń. I nie wygląda na to, żeby było mu bardzo źle.

Ten związek od początku budził spore zastrzeżenia. Anita Lipnicka (40 l.) postanowiła związać się z tak zwanym "złym chłopcem". John Porter (65 l.) w branży muzycznej uchodził za niepokornego ducha, który nie stroni od alkoholu, pięknych kobiet i wszelkich używek. Mimo wszystko piosenkarka postanowiła zaryzykować. Początkowo wydawało się, że Lipnickiej udało się ujarzmić niepokornego ukochanego. Para doczekała się nawet córeczki. Niestety, prawdziwa natura muzyka dała o sobie znać. Podobno Porter nie za dobrze czuł się w stałym związku. Przerosła go proza życia i rutyna, jaka wdarła się do ich relacji. Wszelkie ważne sprawy spoczywały na barkach Anity. W końcu oboje uznali, że "nie żyją już ze sobą, ale obok siebie". Podobno rozstali się w zgodzie, jednak niektórzy twierdzą, że Lipnicka wciąż skrywa w sobie żal do byłego partnera.

Niektórzy wciąż nie mogą uwierzyć w to, co się stało! Ben Affleck (43 l.) i Jennifer Garner (43 l.), po 10 latach małżeństwa, postanowili zakończyć swój związek! Wina leży podobno po stronie aktora, który miał problemy z dochowaniem wierności. Plotki głoszą również, iż Affleck nie tylko miał słabość do pięknych kobiet, ale także do alkoholu i hazardu. Jennifer uznała, że jej starania o podtrzymanie tej relacji nie mają już sensu. Mimo wszystko para stara się zachować ciepłe relacje, ponieważ wciąż łączy ich trójka małych dzieci. To właśnie dla nich jeżdżą wspólnie na wakacje i spędzają ze sobą sporo czasu. Może z tej mąki będzie jeszcze chleb?

Wiele osób marzy o takiej kobiecie! Sean Penn (55 l.) był prawdziwym szczęściarzem, że udało mu się podbić serce pięknej Charlize Theron (40 l.). Para planowała nawet ślub, który miał się odbyć latem 2015 roku. Niestety, ich miłość nie przetrwała do tego czasu. Podobno zabiła ją... wspólna praca! Aktorzy grali razem w filmie "The Last Face". Wspólne przebywanie ze sobą niemal 24 godziny na dobę zabiło ich uczucie. Oprócz tego Theron nie mogła znieść faktu, że jej mężczyzna jest niepoprawnym flirciarzem. Dziwne, że mając u swojego boku jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie, zwracał jeszcze uwagę na inne kobiety.

Ta para stanowi przykład na to, że ślub nie do końca cementuje związek. Wręcz przeciwnie - może się przyczynić do jego rozpadu. Dorota Szelągowska (35 l.) oraz Adam Sztaba (40 l.) od lat tworzyli zgrany i lubiany związek. Muzyk bardzo szybko pokochał też syna partnerki z poprzedniego związku i stał się dla niego prawdziwym tatą. Dlatego ich ślub zdawał się być kolejnym etapem, który miał potwierdzić ich uczucia. Niestety, okazało się, że rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Para, zaledwie kilka miesięcy po ceremonii, postanowiła się rozwieść... Aż strach brać ślub!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Sztaba | Marta Wierzbicka | rozstanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »