Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Omenaa Mensah pierwszy raz o romansie z Janem Lubomirskim!

Omenaa Mensah od kilku dni jest bohaterką medialnych doniesień. Czy faktycznie spotyka się z księciem Janem Lubomirskim-Lanckorońskim?

Para poznała się kilka miesięcy temu na jednym z bankietów i bardzo zaprzyjaźniła. Według informacji tabloidów, od tamtej pory spotyka się regularnie. 

Reklama

Pogodyna i milioner oficjalnie nie potwierdzili tej informacji, nie ukazały się także żadne zdjęcia, które mogłyby sugerować zażyłość pary. Sama zainteresowana również milczy na ten temat, nie chcąc zdradzać szczegółów.

"Show-biznes rządzi się swoimi prawami" - tłumaczy w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

"Tak naprawdę nigdy nie wiesz, czy po pewnej nocy nie obudzisz się księżniczką". Na pytanie, co zrobiłaby, gdyby książę zadzwonił z propozycją spotkania, odpowiada:

"Jeśli zadzwoni, już wiem, co na tę kolację przygotuję. Ostatnio nauczyłam się robić sushi pod okiem mistrza Wilsona Chunga z Japonii, więc pewnie będzie to seksowne sushi. Więcej nie powiem na temat mnie i księcia". 

Prezenterka od października 2013 r. jest rozwiedziona. Jan Lubomirski oficjalnie zakończył swoje małżeństwo z Dominiką Kulczyk miesiąc później.

Co o nim myślicie - ciacho?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Omenaa Mensah | romanse

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje