Reklama
Reklama

Omenaa Mensah i jej mąż zdeklasowali Lewandowską i inne gwiazdy! Niebywały sukces ich aukcji na WOŚP!

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska jak co roku włączyli się w pomoc w zbieraniu funduszy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ich aukcja odniosła niebywały sukces!

Giazdy grają dla WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z roku na rok rośnie w siłę, a na aukcjach padają kolejne rekordy. W zbiórkę, która w tym roku była przeznaczona na specjalistyczny sprzęt służący diagnozowaniu sepsy, angażują się od lat także osoby znane, które wystawiają na aukcję znaczące dla nich przedmioty.

Często także można spotkać się z aukcjami, na których można wylicytować spotkanie z daną gwiazdą. Andrzej Grabowski zaoferował się na przykład, że... posprząta, a konkretnie poodkurza osobie wygranej mieszkanie.

Reklama

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska: ich aukcja osiągnęła rekordowy wynik

Omenaa Mensah i jej mąż Rafał Brzoska postanowili zaproponować od siebie zorganizowanie weekendowego wypadu dla zwycięzcy. Chyba sami nie spodziewali się, że aukcja będzie cieszyła się aż tak dużym powodzeniem. Najwidoczniej jednak jest wiele osób, które chciałyby spędzić trochę czasu z parą i są w stanie za to zapłacić naprawdę duże pieniądze. Ostatecznie zwycięzca wylicytował spotkanie z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską za... ponad 300 tys. zł! To kwota, za którą można śmiało kupić mieszkanie czy drogi samochód.

Co ciekawe, para zdeklasowała w tej kwestii inne znane osoby, które także wystawiły na aukcję WOŚP spotkanie z sobą. Anna Lewandowska chociażby zaoferowała pobyt na swoim obozie, który się właśnie odbywa. Nie jest łatwo się na niego dostać, a zwycięzca ma zapewnione miejsce. Ostatecznie suma, za którą wylicytowano udział w treningach pod jej okiem to ponad 130 tys. zł, czyli także niemało.

Sukcesem swojej aukcji pochwalił się na swoim profilu na Instagramie mąż Omeny Mensah, nie kryjąc przy tym radości z takiego obrotu sprawy. "Brawo dla zwycięzców!!! Rekordowa aukcja!!! Zorganizujemy weekend marzeń" - napisał Rafał Brzoska, a jego żona udostępniła u siebie ten wpis.

Para obecnie przebywa za granicą, zatem kiedy tylko wrócą, z pewnością dotrzymają obietnicy.

Zobacz też:

Nie do wiary, co Omenaa Mensah i jej mąż zrobili w wigilię

Omenaa Mensah świętuje trzecią rocznicę ślubu. Jak poznała bogatego męża?

Omenaa Mensah z mężem milionerem wysłała pomoc na Ukrainę. "5 tirów z darami, które ważą 100 ton"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Omenaa Mensah | Rafał Brzoska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy