Reklama
Reklama

Oliwka Brazil jest w ciąży? Zdradziła imię dziecka!

Oliwka Brazil znowu szokuje, tym razem na Instastory w formule Q&A. Kontrowersyjna raperka zdradziła fanom, że nie może doczekać się, aż zostanie mamą. Biorąc pod uwagę jej młody wiek, to jest to bardzo poważna deklaracja!

Oliwka Brazil znana z kontrowersyjnych tekstów o imprezowym stylu życia zorganizowała popularną formę Q&A na Instagramie. Obserwatorzy na jej Instagramie @oliwka_brazil

Oliwka Brazil jest w ciąży?

Podczas sesji pytań i odpowiedzi, Oliwka Brazil odpowiedziała na pytanie od widza na temat założenia rodziny. Trzeba przyznać, że to odważne wyznanie w tak młodym wieku. Oliwka ma 21 lat i już myśli o założeniu rodziny.

Oliwka Brazil zdradziła imię dziecka!

Oliwka Brazil, czyli Oliwia Bartosiewicz wyznała, że ma już wybrane imię dla dziecka. Biorąc pod uwagę wizerunek raperki, córka najlepiej jakby nazywała się "Kontrowersja", a synek "Skandal". Oliwia jednak woli normalne imiona.

Reklama

Okazuje się, że do założenia rodziny i posiadania dziecka przydałby się partner, a obecnie Oliwka Brazil nie ma żadnego mężczyzny na oku. Może to niedługo się zmieni?

Dlatego na pytanie o to, czy ma partnera, odpowiedziała: "Ciężko stwierdzić. To zależy od wielu czynników: od pogody, albo od mojego humoru".

Z kolei na pytanie, co musiałby zrobić facet, aby ją zdobyć, Oliwka Brazil odpisała króko: "Po pierwsze nie może wiedzieć, że jestem Oliwka Brazil. Po drugie, ciężko mnie zdobyć. Sorry boys".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwka Brazil
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama