Reklama
Reklama

Oliwia z "Love Island. Wyspa miłości" cała w nerwach! Nie może patrzeć na Magdę!

Takich emocji na wyspie miłości nie było chyba nigdy. Zwrot wydarzeń w "Love Island. Wyspie miłości" zaskoczył nie tylko widzów, ale samych uczestników programu. Najbardziej zawirowania te przeżyła Oliwia, która chyba nie przepada za nową uczestniczką - Magdaleną.

Ta historia nie mogła skończyć się dobrze. Wchodząc do programu Igor zauroczył się Oliwią. Ta jednak z czasem okazała się być bardzo mocnym charakterem. 

Dziewczynie zaczęła chyba przeszkadzać uległość Igora i postanowiła spróbować szczęścia z kimś innym - Mikołajem - który również był nią zainteresowany. 

Pobierz aplikację "Wyspa miłości" - to tutaj możesz decydować o losach uczestników. 

Próbę tę cierpliwie znosił Igor i pozwalał swojej wybrance na tworzenie przyjaźni z Mikołajem. Ten romansowy trójkąt przerwało wejście do willi Magdaleny. Igor zupełnie oszalał na jej punkcie! 

Zapomniał jednocześnie z miejsca o istnieniu Oliwii, co bardzo się jej nie spodobało. Jak na złość, Magdalena wykazała spore zainteresowanie Igorem i tak stworzyli oni parę. 

Za każdym razem, kiedy nowa para okazuje sobie czułość, Oliwia nie jest w stanie nawet na nich spojrzeć. Dodatkowo okazało się, że nie do końca pochlebnie wyraża się o nowej koleżance. 

Jak dalej potoczy się ten miłosny impas? Czy Oliwia w końcu uwolni się od uczucia, które łączyło ją z Igorem? Oglądajcie kolejne odcinki! 

Oglądajcie "Love Island. Wyspa miłości" od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godzinie 22:10 na antenie Polsatu!   

Pomponik jest patronem medialnym programu! 
      

Zobacz raport specjalny poświęcony "Love Island. Wyspa miłości"      

Reklama

***
Zobaczcie więcej materiałów z życia Islandersów: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 2
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy