Reklama
Reklama

Oliwia Bieniuk w "Tańcu z gwiazdami". Ma szansę wygrać? (TYLKO U NAS)

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" - jeden z najpopularniejszych programów Polsatu powraca! Już we wrześniu tego roku zobaczymy na antenie nową XII edycję - to jednak nie wszystko! Znamy także pierwszą uczestniczkę tanecznego show. Pojawi się w nim znana córka aktorki i piłkarza - Oliwia Bieniuk!

"Taniec z gwiazdami" wraca!

Na tę wiadomość czekali fani programu! Wiele spekulacji krążyło wokół daty kolejnej edycji tanecznego show. Pomponik rozwiewa wasze wątpliwości i z przyjemnością informuje, że już od września, w każdy poniedziałek o 20, będziecie mogli znowu cieszyć się wyczynami gwiazd na antenie Polsatu. Wiemy również, kto wystąpi w programie, to bardzo znana nastolatka... Oliwia Bieniuk!

Oliwia Bieniuk w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

Legendarny program, który miał już w sumie aż 25 edycji, z czego połowę na antenie Polsatu, znów powraca, aby dostarczyć wam niezapomnianych emocji!

Wiemy, kto w XII edycji tanecznych zmagań będzie próbował podbić nie tylko parkiet, ale także serca widzów. Jedną z pierwszych uczestniczek programu została popularna Oliwia Bieniuk! Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka to prawdziwy materiał na gwiazdę tej edycji!

Reklama

W tym roku córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zdawała maturę i chce pójść w ślady swojej matki. Na jesień podejmie kolejne wyzwanie, tym razem taneczne. 

Czy uda jej się zgarnąć kryształową kulę? Jak myślicie?

Oliwia Bieniuk składa życzenia w Dzień Mamy. Pokazała archiwalne zdjęcie Anny Przybylskiej.

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | Anna Przybylska | Jarosław Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy