Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Olga Kaczyńska z "Top Model" wzięła ślub! Kim jest jej mąż?

Olga Kaczyńska swego czasu zasłynęła udziałem i wygraną w "Top Model". Co słychać u - jak się okazuje - byłej już modelki? Na jaw wyszło, że zrezygnowała z chodzenia po wybiegu i postawiła na karierę medyczną. A przy okazji zakochała się! Wygląda na to, że Olga właśnie stanęła przed ołtarzem i wyszła za mąż! Kto jest jej wybrankiem?

Olga Kaczyńska w show-biznesie zaistniała już dawno, bo 10 lat temu, przy okazji udziału w "Top Model". W programie poszło jej znakomicie. Doszła aż do finału i ostatecznie wygrała swoją edycję. Głosami widzów zostawiła w tyle konkurentki: Annę Bałon i Michalinę Manios.

Później zaczęła się jej kariera w modelingu. I choć było obiecująco, Olga zrezygnowała z chodzenia po wybiegach. Rozpoczęła studia medyczne i zniknęła z czerwonych dywanów.

Olga Kaczyńska wyszła za mąż

Teraz o Kaczyńskiej znów jest głośno. A to za sprawą doniesień o jej ślubie! Wspaniałe nowiny zdradziła koleżanka byłej modelki. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła nagranie z Olgą w sukni ślubnej.

Sama zainteresowana, jak na razie, milczy. Być może opublikuje jakieś zdjęcia, gdy emocje już opadną?

Reklama

Kim jest mąż Olgi Kaczyńskiej?

Kaczyńska jakiś czas temu związała się z niejakim Łukaszem, którego prawdopodobnie poznała na studiach. Para zaręczyła się we wrześniu 2019 roku na Kubie, o czym zachwycona Olga informowała na Instagramie.

Zakochani są razem od kilku lat. Zaliczyli nawet wspólne wyjście i pozowanie na "ściance".

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Olga Kaczyńska | Top model

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje