Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Olga Frycz zmienia się dla ukochanego!

W życiu Olgi Frycz (29 l.) nastąpiły wielkie zmiany. Jest teraz szczęśliwie zakochana i postanowiła zadbać o siebie. Więcej trenuje i zdrowiej się odżywia. Jak twierdzi jej znajomy, to może być dopiero początek metamorfozy aktorki.

Olga Frycz przez dłuższy czas związana była z Jackiem Borcuchem (46 l.). Ich związek był dość burzliwy i zakończyła go rzekoma zdrada mężczyzny. Teraz spotyka się on z Małgorzatą Ohme, ale i aktorka nie jest samotna.

Reklama

Niedawno paparazzi przyłapali ją na romantycznej randce w parku. O jej "konkubencie", jak sama go nazwała, wiadomo na tę chwilę niewiele. W mediach przewinęły się informacje, że ma na imię Grzegorz i jest trenerem boksu tajskiego oraz międzynarodowym sędzią tej dyscypliny.

Podobno Frycz świata poza nim nie widzi! Ukochany ma na nią wielki wpływ. Dzięki niemu zaczęła dbać o swój organizm: więcej ćwiczy i stara się zdrowo odżywiać.

"Olga zaczęła bardzo o siebie dbać. Interesuje ją teraz tylko żywność ekologiczna i regularnie trenuje. Czuje, jak zmienia się jej sylwetka i to dla niej największa motywacja. Kto wie, może nawet zdecyduje się na zmianę wizerunku na bardziej seksowny" - opowiada jej znajomy w "Gwiazdach".

Frycz nierzadko widywana była z papierosem w ręku. Myślicie, że dla ukochanego zrezygnuje z tego nałogu?

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje