Reklama
Reklama

Olga Frycz jest pogrążona w żałobie. Aktorka przekazała smutne wieści o śmierci ważnej dla niej osoby

Olga Frycz w swoich mediach społecznościowych przekazała smutne wieści o śmierci kobiety, która odegrała ważną rolę w jej życiu. Aktorka na swoim Instagramie udostępniła nekrolog z podpisem "Bardzo smutna wiadomość".

Olga Frycz ma ostatnio bardzo dużo obowiązków w związku z wychowaniem dwójki dzieci oraz remontem swojego nowego domu. Mimo to aktorka stara się być w stałym kontakcie ze swoimi fanami i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. 

Olga Frycz przekazała smutne wieści o śmierci ważnej dla niej osoby

Celebrytka najczęściej dzieli się ze swoimi fanami postępami w metamorfozie swojego domu, jednak ostatnio postanowiła przekazać bardzo smutne wieści o śmierci osoby, która odegrała ważną rolę w jej życiu.

"Zmarła moja ukochana wychowawczyni z XLO im. KEN w Krakowie, mgr Krystyna Filipczak. Bardzo smutna wiadomość" – napisała Olga Frycz.

Reklama

Aktorka udostępniła na swoim InstaStory screen nekrologu. Wynika z niego, że kobieta zmarła 8 października w wieku 82 lat. Frycz chciała w ten sposób przekazać dalej informacje dotyczące pogrzebu swojej ukochanej nauczycielki.

Zobacz też:

Jan Frycz długo miał fatalne relacje z córką. Teraz nawiązali kontakt

Olga Frycz zaskakuje metamorfozą: "Przyszłam w długich, wyszłam w krótkich"

Olga Frycz buduje patchworkową rodzinę. „Im więcej osób, tym lepiej”

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy