Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Olga Borys i Wojciech Majchrzak: Jak z pięciu minut zrobiło się... dwadzieścia lat

Olga Borys (46 l.) i Wojciech Majchrzak (48 l.) w tym roku obchodzą 20. rocznicę ślubu! Choć ich małżeństwo jest udane, nie omijały ich troski i kłopoty. Para bardzo długo nie mogła mieć dzieci. Po latach prób w końcu udało się!

Są nie tylko jedną z najbardziej znanych, ale i najtrwalszych aktorskich par. Olga Borys  i Wojciech Majchrzak  obchodzą 20. rocznicę ślubu!

Reklama

Dobrze pamiętają dzień, który w ich koleżeńskiej relacji zmienił wszystko. Poznali się we wrocławskiej szkole teatralnej. Kiedy ona zdała na studia, on był na IV roku.

- Po moim spektaklu dyplomowym Olga podeszła i pogratulowała mi roli - wspomina aktor. - Wtedy zaprosiłem ją na bankiet. - A potem zakochaliśmy się przy Mieczysławie Foggu - wtrąca Olga.

- Nasi koledzy przez całą noc puszczali jego przebój "Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie", a my tańczyliśmy. W końcu Wojtek odprowadził mnie do domu. Na drogę, którą można było pokonać w pięć minut, potrzebowaliśmy pięciu godzin!

Pobrali się, a gdy Olga skończyła studia, przenieśli się do stolicy. Długo walczyli, aby mieć dziecko. 7 lat temu na świecie pojawiła się ich córeczka Mira.

- Mówiłam: mamy siebie, jest fantastycznie - wyznaje Olga. - Lecz kiedy usiedliśmy sobie wieczorem, czuliśmy, że coś musi się zmienić, że nie możemy żyć tylko dla siebie. Dziecko przyniosło nam wielkie szczęście. Wszystko nabrało właściwych wymiarów. No i potwierdziło moje domysły, że mam fantastycznego męża, który okazał się też wspaniałym ojcem.

Zgodnie twierdzą, że nie ma recepty na udany związek, ale trzeba się starać codziennie. - Przejęliśmy od moich rodziców zwyczaj, żeby przynajmniej w weekendy pić razem kawę, zaglądając sobie głęboko w oczy - mówi Olga Borys.

- Rozmawiamy o wszystkim, a napięcia, które zdarzają się w każdym małżeństwie, rozładowujemy humorem. - To naprawdę działa! - dodaje Wojciech Majchrzak.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Olga Borys | Wojciech Majchrzak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje