Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ojciec Mateusza Banasiuka: Bez ślubu to nie jest rodzina

Będąca w szóstym miesiącu ciąży Magdalena Boczarska (38 l.) zawsze pragnęła, by jej dziecko dorastało w pełnej rodzinie. Sama wychowywała się bez ojca. Związkowi z Mateuszem Banasiukiem (32 l.) daleko jednak do ideału.

Gdy media obiegła informacja, że są parą, bliscy aktora nie kryli obaw. Twierdzili, że różnica wieku może negatywnie wpłynąć na ich relację. Wątpili także, czy aktorka, która dotąd żyła głównie karierą, poważnie traktuje ich syna i będzie gotowa zostać "strażniczką ogniska domowego".

Teraz, w przeddzień pojawienia się na świecie kolejnego członka rodziny, tata Mateusza, aktor Stanisław Banasiuk, chciałby, aby syn i jego wybranka zalegalizowali związek.

"To jeszcze nie jest rodzina. Jestem tradycjonalistą, w tym względzie moje poglądy nie są nowoczesne, choć nie uważam się za wapniaka. Najlepszy model to małżeństwo z trójką dzieci" - powiedział jednemu z magazynów. On wraz z żoną Leokadią tworzą taką rodzinę. Oprócz Mateusza mają dwie córki: Ewę i Aldonę.

Reklama

Choć Mateusz już oświadczył się Magdzie, coraz rzadziej widuje się parę podczas oficjalnych wyjść - Magda w tym roku nie dopingowała ukochanego podczas Mistrzostwa Polski Aktorów w pływaniu, za to u boku Mateusza pojawia się coraz częściej koleżanka z planu "Pierwszej miłości" Joanna Opozda.

Czy samotny wyjazd Magdy na festiwal do Gdyni to kolejna oznaka kryzysu?

***

Zobacz więcej materiałów:

Dobry Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje