Reklama

Reklama

Reklama

Odmieniona Luxuria Astaroth! Ale schudła!

Luxuria Astaroth, zapomniana nieco gwiazdeczka, która za wszelką cenę chciała być kontrowersyjna, powraca! Celebrytka pochwaliła się na Instagramie przemianą, jaka zaszła w jej wyglądzie.

Luxuria Astaroth zasłynęła dzięki występom w teledyskach Donatana. Będąca wtedy w gimnazjum nastolatka nie miała problemów z odsłanianiem swoich wdzięków przed kamerą i z pozowaniem w wyzywających pozach.

Sława tak się jej spodobała, że postanowiła na dobre rozgościć się w polskim show-biznesie. Wiele osób do tej pory pamięta, jak w programie Kuby Wojewódzkiego stwierdziła, że "pluje szatanowi w twarz" i "pije krew menstruacyjną".

Po sesji do "Playboya" gwiazdka roztyła się i nie była już tak atrakcyjna, jak na teledyskach Donatana. W dodatku zniknęła z telewizji i trudno ją było spotkać na ściankach.

Reklama

Wygląda na to, że Luxuria postanowiła o sobie przypomnieć. Celebrytka pochwaliła się bowiem na Instagramie zmianą, jaka zaszła w jej ciele. Gwiazdka musiała ostro wziąć się za siebie, ponieważ efekty jej metamorfozy są zdumiewające! Luxuria znowu wróciła do swojej seksownej sylwetki!

Jak wam się podoba jej metamorfoza?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Luxuria Astaroth

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy