Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Odmieniona Justyna Żyła powraca na salony! Poznalibyście ją?

Justyna Żyła (31 l.) po przerwie wróciła na salony! Pojawiła się na gali Mister Polski 2019. Na tę okazję założyła fioletową kreację, która podkreśliła jej szczupłą sylwetkę i wyeksponowała nogi. W takim wydaniu można ją oglądać nie tak często...

Justyna Żyła w przestrzeni medialnej zaistniała zimą zeszłego roku, kiedy to ujawniła swoje małżeńskie problemy. W emocjonalnych wpisach na Instagramie nie szczędziła gorzkich słów pod adresem męża. Zarzucała mu zdradę, a nawet zaniedbywanie dzieci.  

Reklama

Potem zaczęła się jej przygoda z show-biznesem. Pojawiła się na okładce "Playboya", udzielała wywiadów, założyła kanał kulinarny na YouTube, dostała własny program o "praniu brudów", a nawet... wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". 

To był dla niej bardzo intensywny czas. Dużo czasu spędzała w Warszawie, z dala od domu i dzieci. Po tym, jak odpadła z tanecznego show, chyba postanowiła to nadrobić. Coraz rzadziej widywaliśmy ją na salonach. 

Ostatnio Justyna zdecydowała się opuścić domowe pielesze i znów wybrała się na jedną z imprez. Można ją było spotkać na gali Mister Polski 2019. Na tę okazję Żyła postawiła na dość obcisłą i krótką fioletową sukienkę oraz czarne buty odkrywające stopy. Całość dopełniła dużymi kolczykami i mocniejszym makijażem. 

W takim wydaniu prezentuje się bardzo rzadko, więc niektórzy mogli mieć problemy z rozpoznaniem jej. Jak wam się podoba?

***

Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje