Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

O tym się mówi - Pomponik w pigułce

Czym żył show-biznes w minionym tygodniu? Oto zestawienie najciekawszych plotek!

Aktorka, wzorem Małgosi Kożuchowskiej, rozważa rozstanie z popularnym tasiemcem Dwójki. Widzowie oglądać ją będą prawdopodobnie do końca grudnia.

Jak zakończy swoją przygodę z "emką"? Tego jeszcze nie wiadomo. Scenarzystka Ilona Łepkowska ma jednak pewien pomysł:


Doda i Maja Sablewska pojednały się

Były wyzwiska, oskarżenia o malwersacje i zapewnienia, że "nigdy więcej". "Maja jest perfidną, zakłamaną osobą, która świetnie gra mediami" - mówiła Doda w wywiadach.

Panie postanowiły jednak puścić w niepamięć dawne urazy i ponownie spotkać się na gruncie zawodowym, czym Sablewska zdążyła się już pochwalić w telewizji śniadaniowej:

Reklama

"Doda poprosiła mnie o powrót. Chce, byśmy wróciły do współpracy" - stwierdziła. "Zobaczymy, co będzie. Wszystko się może zdarzyć, jeśli będziemy miały czyste intencje".

Jak widać - próba ratowania kariery za wszelką cenę trwa. Która jest bardziej zdesperowana?

Kaja Śródka pokazała biust

Była partnerka Borysa Szyca szuka pomysłu na siebie. Był już związek ze znanym aktorem, fraki dla kobiet, własna kolekcja. Czy na rozdaniu nagród "Fashion Magazine" kostiumografka w końcu znalazła...?

Mucha ruszyła w tournée po stacjach benzynowych

Celebrytka najpierw wyznała na blogu, że jej córka Stefka "obsr... się po pachy" i na jednej ze stacji benzynowych zmuszona była przewinąć ją na stole, na którym inni klienci "jedli parówki i pałaszowali batoniki" (nie znalazła przewijaka).

Teraz postanowiła iść dalej, i sprawdzić, czy miejsc dla matek z małymi dziećmi nie ma także na innych stacjach.

Każdy sposób na lans jest dobry, ale żeby promować się na gów...

Kto jest ojcem dziecka Kaczyńskiej?

Córka prezydenckiej pary podobno rozwodzi się z Marcinem Dubienieckim - będzie to już jej drugie rozstanie. Z pierwszym mężem Piotrem Smuniewskim rozwiodła się na początku 2007 roku po czterech latach małżeństwa, znając już od kilku miesięcy Marcina.

Co więcej, "Super Express" dotarł do dokumentów, z których wynika, że ojcem Ewy, najstarszej córki Marty, nie jest Smuniewski, jak dotąd sądzono...

Zaraz po rozwodzie z nim prezydentówna wystąpiła bowiem do sądu o tzw. zaprzeczenie ojcostwa, przedstawiając wyniki badań DNA! Jak mogło do tego dojść?

Elektorat prawicowy na pewno ma już wytłumaczenie - spisek!

Karolak namiętnie wcina kapustę

Aktor postanowił przejść na dietę, która podobno przynosi już pierwsze efekty: na zupkach ulubieniec widzów schudł aż 5 kilogramów! Wiadomo - kapusta jest pożywna i zdrowa. Ale to nie witamin brakuje gwiazdorowi, a oleju. W głowie!

Julia Rosnowska przybrała pseudonim

Gwiazdka tvn-owskiego serialu na potrzeby funkcjonowania w show-biznesie przyjęła panieńskie nazwisko babci. Podobno chciała uniknąć podejrzeń, że chce się wylansować na nazwisku mamy, Bernadetty Machały-Krzemińskiej, też aktorki. Naszym zdaniem - nawet gdyby chciała - to i tak w blasku sławy rodzicielki ogrzać by się nie mogła. Machała to jednak nie Janda, a od rólki w "Plebanii" do statusu gwiazdy trochę daleko...

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama