Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nowy film z Angeliną

Evelyn A. Salt, podejrzewana o to, że jest uśpionym rosyjskim szpiegiem, który planuje zamach na amerykańskiego prezydenta - w takiej roli i w różnobarwnych perukach zobaczymy Angelinę Jolie w nowym filmie Phillipa Noyce'a. Zdjęcia rozpoczęły się we wtorek w Nowym Jorku.

"Wciela się w postać, o której nic nie można powiedzieć na pewno. Ludzie, którym się wydaje, że znają ją naprawdę, mogą się mylić. Ci, którzy sądzą, że potrafią ocenić, czy faktycznie ukrywa swoją tożsamość - nie powinni mieć pewności" - powiedział producent filmu "Salt" Lorenzo di Bonaventura.

Reklama

Aby efekt ten pogłębić, Jolie co chwilę zmienia swój filmowy wizerunek. Raz jest słodką blondynką, a raz kruczowłosą femme fatale, która bez trudu sięgnęłaby po broń.

"Zadaniem widza będzie wciąż zgadywać. Ona opowie swoją historię, ale czy można temu wierzyć?" - dodał producent.

Pierwotnie w roli domniemanego szpiega nazwiskiem Edwin Salt wystąpić miał Tom Cruise - podaje portal usmagazine.com.

"Zmiana scenariusza była złożona. Musieliśmy na nowo przemyśleć nasze wyobrażenia na temat tego, w jak różny sposób zachowują się mężczyzna i kobieta w świecie biznesu, osobistych relacjach i przyjaźniach" - wyjaśnił di Bonaventura.

Film trafi do kin w 2010 roku. Po zakończeniu zdjęć Jolie planuje zrobić przerwę od aktorstwa i poświęcić się macierzyństwu.

"Lubię być w domu. Najważniejsze jest dla mnie to, że mam dużo dzieci i muszę mieć pewność, że dorastają prawidłowo i mogą na nas liczyć" - powiedziała aktorka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje