Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nowy facet Weroniki Pazury

Weronika Marczuk (37 l.) i Cezary Pazura (46 l.) prześcigają się w publicznych zapewnieniach, jak bardzo są szczęśliwi po rozwodzie.

Byli małżonkowie starają się nie obrzucać błotem, pozostaje nam więc wyławiać to, co chcą nam przekazać między wierszami.

Reklama

Weronika od kilku miesięcy spotyka się z perkusistą Emigrantów - Maciejem Gołyźniakiem (32 l.). W dzisiejszym "Fakcie" wyznaje, że wreszcie poznała smak prawdziwej miłości, która m.in. wyleczyła ją z pracoholizmu...

"Nie zostaję już wieczorami w pracy. Pracuję tylko do pewnej godziny i wychodzę. Wcześniej zdarzało się, że wracałam do domu i ślęczałam przed komputerem do późnej nocy. Teraz wolę poświęcić wieczór na swoje prywatne sprawy. (...) Spędzam fajnie czas, jest i kino, i spacery, i fajne wyjazdy. (..) Odkryłam, że wiele rzeczy nadal mnie bawi".

Weronika naprawdę nie ma czego żałować - z kryzysu wieku średniego jej byłego męża śmieje się teraz cała Polska. On natomiast ma powody do zmartwień - jego nowa dziewczyna za 5 lat będzie wyglądała starzej od Weroniki.

Dowiedz się więcej na temat: związek | rozstania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje