Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Nowe absurdalne show

Trwają prace nad polską wersją teleturnieju "Hole In The Wall", w którym uczestnicy muszą tak wygiąć ciało, aby w najróżniejszych pozycjach zmieścić się w otworze styropianowej ścianki. Japoński format pokazały już między innymi stacje BBC One, FOX oraz Russia TV.

Program w oryginalnej wersji w 2006 roku emitowała japońska Fuji TV. Od niej prawa do produkcji nabyła FremantleMedia, która wprowadziła go na australijski, brytyjski, rosyjski oraz amerykański rynek. Teraz firma przygotowuje się do realizacji polskiej odsłony teleturnieju.

W każdej grze biorą udział dwie trzyosobowe drużyny. Ich członkowie muszą przyjmować takie pozycje by zmieścić się w otworze w styropianowej ścianie. Nadjeżdża ona z odległości ok. 15 m zbliżając się do uczestnika, który stoi na krawędzi basenu. Zawodnik, któremu nie uda się przeskoczyć przez ścianę, wpada do wodnego zbiornika. Każda udana próba jest punktowana.

Reklama

Castingi do programu rozpoczną się w styczniu. Już teraz trwa jednak nabór internetowy. Producent zachęca do udziału w show wszystkich "którzy nie posiadają żadnego talentu". Firma nie zdradza na razie dla kogo wyprodukuje format. Najprawdopodobniej trafi on na antenę, któregoś z nadawców, w marcu 2009 roku.

Wirtualnemedia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje