Reklama
Reklama

Nowa twarz Nicole Kidman niepokoi fanów. Znów coś zmajstrowała. Można ją jeszcze rozpoznać?

Nicole Kidman (55 l.) jest obecna w świecie Hollywood od końca lat 80. Niegdyś zjawiskowo piękna aktorka, na skutek częstych spotkań z medycyną estetyczną, coraz mniej przypomina siebie sprzed lat. Z tego powodu ostatnie zdjęcie na jej Instagramie mocno zaniepokoiło fanów. Co stało się z twarzą Nicole Kidman?

Nowa twarz Nicole Kidman niepokoi fanów. Znów coś zmajstrowała. Można ją jeszcze rozpoznać?

Nicole Kidman to jedna z najpopularniejszych aktorek Hollywood. Gwiazda, mimo że w tym roku będzie obchodziła 55. urodziny, nie zwalnia tempa i nieustannie zaskakuje nowymi kreacjami filmowymi. Ostatnio Nicole można było podziwiać w docenionym przez krytyków "Wikingu" czy serialu "Dziewięciu nieznajomych". 

Gwiazda czuje się jak ryba w wodzie nie tylko stojąc przed kamerą - niedawno przyjęła stanowisko producentki produkcji pod tytułem "Expats", którego reżyserką jest Lulu Wang. Nicole właśnie pochwaliła się na Instagramie spotkaniem właśnie z tą twórczynią. 

Reklama

Pozornie zwyczajne, pamiątkowe zdjęcie z planu zaintrygowało jednak fanów obu artystek, bowiem na fotce Kidman wygląda co najmniej niecodziennie. Na uśmiechniętej twarzy aktorki nie widać ani jednej zmarszczki, jej broda zaś sprawia wrażenie nieco wydłużonej, a to tylko wierzchołek zmian, które można zaobserwować na buzi tej utalentowanej aktorki.

Warto wspomnieć, że Kidman należy do tych gwiazd, które idą w zaparte i nie przyznają się do spotkań ze skalpelem. Według Nicole sekret jej urody tkwi w zdrowej diecie oraz ćwiczeniach. Aktorka nigdy też nie zapomina o nałożeniu kremu z filtrem. 10 lat temu przyznała się, że próbowała botoksu, ale efekt nie był dla niej zadowalający, więc rzekomo z niego zrezygnowała.

Wierzycie jej na słowo?

Zobacz też:

Nicole Kidman odzyskała mimikę! Gwiazda pozowała na ściance

Izabella Krzan prezentuje zgrabną sylwetkę w skąpym bikini! Ma sentymentalne znaczenie...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nicole Kidman
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy