Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nina Tyrka liczy, że Agustin Egurrola do niej wróci! "Może zobaczy, ile stracił"

Choć Nina Tyrka (35 l.) i Agustin Egurrola (48 l.) spędzili razem święta Bożego Narodzenia, nie wrócili do siebie. Tancerka liczy, że choreografowi przejdzie i w końcu doceni, jak wiele stracił, zostawiając ją po wielu latach wspólnego życia.

Para rozstała się w 2015 r. Od tego czasu żadne nie ułożyło sobie życia z nikim innym. W niedawnym wywiadzie Egurrola wyznał jednak, że marzy o synu, który nosiłby jego imię. 

Reklama

- Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, wszystko przede mną i zgodnie z tradycją rodziny każdy chłopiec, który przychodzi na świat, zostaje Agustinem Egurrolą! A jeśli pojawia się kolejny syn, to jest już Agustin Egurrola 2, potem 3, 4, itd. Fajna rzecz - skwitował.

Nie zdradził jednak, kto miałby urodzić mu kolejne dziecko. Nina Tyrka, była partnerka, liczy, że będzie to ona.

- Może to okres przejściowy - mówi "Na Żywo" z nadzieją w głosie. - Może każdy z nas musiał zobaczyć i poczuć, ile stracił i co jest najważniejsze w życiu? - zastanawia się.

Znajomi Niny nie tracą nadziei, że tych dwoje do siebie wróci. - Widać, że oboje za sobą tęsknią i żałują rozstania - przyznaje osoba z ich otoczenia.

***

Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

Na żywo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje