Reklama
Reklama

NikkieTutorials wzięła ślub! Tym razem nic nie pokrzyżowało jej planów

NikkieTutorials (28 l.) poślubiła ukochanego. Holenderska influencerka i charakteryzatorka, która na YouTube może poszczycić się niemal 14 milionami subskrybentów, została żoną Dylana Drossaersa. Z całego świata płyną gratulacje.

NikkieTutorials i Dylan Drossaers zostali małżeństwem

Nikkie de Jager, znana również jako NikkieTutorials jest już mężatką. Transseksualna Youtuberka opublikowała właśnie ślubne zdjęcie i poinformowała, że wyszła za mąż za swojego ukochanego, Dylana Drossaers’a.

Influencerka już zapowiedziała, że w jej mediach społecznościowych wkrótce ukaże się więcej materiałów ze ślubu.

"Nie mogę się doczekać, aby w przyszłym tygodniu podzielić się z Wami nagraniem wideo" - napisała pod postem.

Reklama

Fani są bardzo podekscytowani i z wypiekami na twarzach czekają na więcej zdjęć i nagrań. Tymczasem w komentarzach posypały się serdeczne gratulacje. Wszyscy są pod wrażeniem pięknego makijażu, który w dniu ślubu miała na sobie Nikkie. Gwiazda internetu ozdobiła swoje powieki nie tylko klasycznymi cieniami, ale również doklejanymi perełkami. Z kolei włosy uformowała w gładkie, lekko spływające fale. W śnieżnobiałej sukni wyglądała niczym księżniczka. 

NikkieTutorials wzięła ślub!

Youtuberka i jej chłopak byli zaręczeni od 2019 roku. Dylan oświadczył się Nikkie podczas romantycznych wakacji we Włoszech przed trzema laty. Niecały rok później influencerka dokonała coming outu. 13 stycznia 2020 roku na jej kanale na YouTube ukazał się filmik, w którym wyznała, że jest osobą transpłciową. 

Zakochani już od dłuższego czasu planowali ślub, jednak z powodu pandemii koronawirusa byli zmuszeni przełożyć ceremonię na inny termin. Tym razem nic nie pokrzyżowało ich planów. Przed młodą parą rozwija się właśnie nowa ścieżka życia.

Nikkie w swojej karierze miała przyjemność współpracować z wielkimi markami, takimi jak Ofra czy Maybelline. W 2021 prowadziła 65. Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie.

Zobacz też:

Meghan Markle była terroryzowana telefonami. Rozliczano ją z tego, co nosi

Roma Gąsiorowska nie pośle córki do szkoły Czarnka. Tłumaczy swoją decyzję

Sara James ćwiczy przed finałem "America's Got Talent". A co ze szkołą?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nikkie Tutorials
Reklama
Reklama
Reklama