Reklama
Reklama

Nieślubny syn księcia Alberta przerywa milczenie. Kochanka dołączyła do rodziny

Książę Albert może mieć powody do zmartwień. Najpierw całe Monako dowiedziało się o aferze korupcyjnej, a teraz jeszcze do akcji wkroczyła jego dawna kochanka z nieślubnym synem księcia. W tabloidzie syn stewardessy mówi wprost: "Mam szczęście". Od plotek huczy już całe Monako!

Nieślubny syn księcia Alberta przerywa milczenie. Szok w całym Monako

Książę Albert  znany był ze swoich miłosnych skoków w bok i to jeszcze przed ślubem z księżną Charlene, nazywaną "najsmutniejszą księżniczką świata". Teraz sytuacja książęcej rodziny jeszcze bardziej się skomplikowała. Do akcji wkroczyła kochanka i nieślubny syn Alberta!

Nieślubny syn księcia Alberta w tabloidzie wali bez ogródek: "Mam szczęście"

Na okładce francuskiego magazynu "Point de Vue" pojawił się... nieślubny syn Alberta, Alexandre Grimaldi-Coste.

Reklama

Sam nagłówek to miły akcent do rozpoczęcia wywiadu, lecz w środku znajduje się prawdziwe oburzenie młodzieńca: "Mam szczęście, że mam troskliwych rodziców".

19-latkowi najbardziej nie podoba się tytuowanie go "nieślubym synem". Twierdzi, że to potwarz dla niego i jego matki: "Nazywanie mnie nieślubnym synem księcia Alberta to zniewaga".

Alexandre Grimaldi-Coste tłumaczy, że jego rodzice nie byli związani przysięgą małżeńską kiedy przyszedł na świat, więc "nie popełnili cudzołóstwa".

Kochanka dołączyła do książęcej rodziny Monako

Jakby tego było mało, 2 sierpnia była kochanka księcia Alberta i matka jego syna, dołączyła do rodziny królewskiej i księżniczki Charlene na gali charytatywnej w Monako. Pochwaliła się oczywiście wizytą na balu na Instagramie.

Coste miała na sobie piękną szkarłatną sukienkę z dekoltem w serek z drapowanym gorsetem. Ułożyła włosy w ciasne loki, które opadały jej na plecy i dodała wyrazisty dodatek w postaci przyciągającego wzrok szmaragdowego pierścionka. Myślicie, że dostała go od Alberta?

Kim jest Nicole Coste? To kochanka i matka drugiego najstarszego syna Alberta

Nicole Coste, była stewardesa Air France, jest matką drugiego najstarszego dziecka księcia Alberta, Alexandre Grimaldi-Coste, który urodził się 24 sierpnia 2004 r. Wiadomość o pochodzeniu Alexandre'a została opublikowana w maju 2005 r. - dwa miesiące po tym, jak książę Albert II został przywódca Monako po śmierci ojca, księcia Rainiera III.

Coste przeprowadziła wywiad z Paris Match, w którym ujawniła, że otrzymywała zapomogę od księcia i mieszkała w jego mieszkaniu w Paryżu. Powiedziała również, że pochodzenie Aleksandra zostało potwierdzone testem DNA i że książę odwiedził swojego syna. 6 lipca 2005 r., na kilka dni przed formalną intronizacją, książę Albert II potwierdził, że Aleksander jest jego synem.

Podobni?

Zobacz też:

Rodzina królewska w ogromnych tarapatach. Korupcyjny skandal może rozpętać gigantyczną aferę

Księżna Charlene i książę Albert ramię w ramię we Florencji. Koniec kryzysu?

Księżna Charlene u boku księcia Monako. Miał być rozwód, a teraz takie wieści!

Księżna Charlene rozwodzi się z księciem Albertem? W Monako aż huczy od plotek!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: książę Albert | Księżna Charlene
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy