Reklama
Reklama

Niepokojące wieści od rodziny Bruce’a Willisa. Aktora nie ma z nimi…

Żona Bruce’a Willisa (68 l.), Emma Heming wybrała się z córkami w góry. Na Instagramie zamieściła uroczy filmik, ukazujący rodzinną zabawę na śniegu. Niestety, gwiazdora niezapomnianej „Szklanej pułapki” próżno szukać na nagraniu. Jak można się domyślać, pogarszający się stan zdrowia uniemożliwił mu towarzyszenie rodzinie.

Emma Heming, żona hollywoodzkiego gwiazdora, Bruce’a Willisa zabrała ich wspólne córki, Mabel Ray i Evelyn Penn, w góry. Jak podejrzewa magazyn "Hello", mogły udać się do Idaho, gdzie jeszcze za czasów małżeństwa z Demi Moore, Willis kupił rozległa posiadłość w miasteczku Hailey. Aktorka też ma zresztą dom w tej samej okolicy. 

Reklama

Haming zamieściła na Instagramie filmik, ukazujący córki, taplające się w śniegu i zjeżdżające metodą „na śledzia” z ośnieżonej góry.

Emma Heming zabrała córki na ferie

Opatulone w zimowe kombinezony Mabel Ray i Evelyn Penn podbiły serca internautów. Pod  nagraniem ukazały się pełne życzliwości komentarze:

„Jaka radość! Masz obok siebie dwie najlepsze przyjaciółki”

„Fajnie, że masz tyle zabawy z córkami”

Na nagraniu próżno szukać Bruce’a Willisa. Prawdopodobnie jego stan zdrowia nie pozwala mu towarzyszyć rodzinie

2 lata temu rodzina poinformowała, że aktor cierpi na afazję. Dla jego współpracowników z planów filmowych nie było to tajemnicą. Od kilku lat Willis grał ze słuchawką w uchu, przez którą ekipa podpowiadała mu jego kwestie. 

Stan Bruce'a Willisa wciąż się pogarsza

Choroba jednak postępuje w zastraszającym tempie. U aktora rozwinęło się otępienie czołowo-skroniowe, czyli demencja. Związane z tym zaniki pamięci, zmiany osobowościowe i trudności w mówieniu nieodwracalnie zmieniły życie Willisa i jego bliskich. 

W tych trudnych chwilach Willisa wspierają wszystkie najważniejsze kobiety w jego życiu: 3 dorosłe już córki z małżeństwa z Demi Moore, dwie młodsze ze związku z Emmą Heming, a także obie żony: aktualna i była. 

Demi Moore lubi podkreślać w wywiadach, pisała też o tym w swojej autobiografii, że mimo rozwodu Bruce pozostał jej bardzo bliski. Jak wyznała w swojej książce „Inside Out”, jest wręcz dumna z tego, jak ułożyły się ich relacje:

„Myślę, że Bruce bał się, że utrudnię mu kontakt z dziećmi, ucieknę się do sztuczek, jakich rozwodzące się pary używają jako broni. Ale ja tego nie zrobiłam i on też nie. Staliśmy się bardziej związani ze sobą niż przed rozwodem. To zabawne, ale jestem bardzo dumna z naszego rozwodu”. 

Demi Moore i Bruce Willis: po rozwodzie zbliżyli się do siebie

Po rozwodzie Demi Moore z Ashtonem Kutcherem w 2013 roku, jej relacje z byłym mężem stały się jeszcze bliższe. Jego obecna żona wydaje się nie mieć nic przeciwko temu, nawet gdy w 2020 roku Willis postanowił spędzić czas izolacji nie z nią, lecz z byłą żoną i ich córkami. Zamieszczali wtedy na Instagramie zdjęcia całej rodziny, ubranej, łącznie z psami w identyczne pasiaste piżamy. 

Kiedy jednak amerykańskie media ogłosiły, że z powodu szybko postępującej choroby Willisa, Moore zdecydowała się do niego wprowadzić, Emma Heming uznała, że sprawy zaszły za daleko i sprostowała plotki. Chętnie przyjęła pomoc aktorki, ale bez wspólnego zamieszkania. 

W ostatnim czasie stan Bruce’a Willisa uległ zdecydowanemu pogorszeniu. Jak ujawnił infomator „US Weekly”:

„Ma dobre i złe dni, ale w ciągu ostatnich miesięcy jest o wiele więcej tych złych niż dobrych. To doświadczenie bardzo zbliżyło do siebie całą rodzinę. Nikt nie wie, ile czasu zostało Bruce'owi, więc cieszą się każdą wspólnie spędzoną chwilą”. 

Zobacz też:

Schorowany Bruce Willis obchodzi ważną rocznicę. Żona zdradziła, w jakim jest stanie

Smutne wieści w sprawie Bruce’a Willisa. Przestaje rozpoznawać bliskich

Bruce Willis: Rodzina go nie opuszcza. "Nikt nie wie, ile czasu mu zostało"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bruce Willis | Demi Moore | Emma Heming
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy