Reklama
Reklama

Niebywałe, jak przez lata zmieniała się Paulina Sykut-Jeżyna!

Paulina Sykut-Jeżyna (40 l.) jest jedną z najpopularniejszych prezenterek Polsatu. Gwiazda prowadzi najważniejsze programy stacji, takie jak "Taniec z gwiazdami", "Moje disco moje wszystko", a także występuje w roli gospodyni podczas dużych imprez i festiwali. Teraz po raz trzeci została nominowana do Telekamer w kategorii "Prezenter pogody". Na gwiazdę Polsatu głosować można do dziś, 11 lutego, do północy. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniała się Paulina Sykut-Jeżyna!

Paulina Sykut-Jeżyna jest dziś jedną z największych gwiazd Polsatu. Prezentuje pogodę, prowadzi imprezy i flagowe programy stacji. 

Z powodzeniem łączy karierę zawodową z życiem prywatnym. Na co dzień prezenterka jest mamą 4-letniej Róży i żoną Piotra Jeżyny. 

Zanim stała się sławna, Paulina próbowała swoich sił w muzycznych talent show "Idol". To właśnie tam dała się poznać, jako ciemnowłosa uzdolniona dziewczyna. Na naszych oczach Sykut-Jeżyna przez lata zmieniała się i eksperymentowała z wyglądem. 

Jej znakiem rozpoznawczym były kruczoczarne włosy, ale z wiekiem, zdecydowała się na stopniowe ich rozjaśnianie. Popularność przyniosła jej praca pogodynki. 

Reklama

Widzowie pokochali Paulinę, która, jak nikt inny prezentowała prognozę pogody. Energiczna, uśmiechnięta i zawsze kompetentna.

Gwiazda za swoją pracę została doceniona. W 2019 roku zgarnęła pierwszą Telekamerę w kategorii "Prezenter Pogody". Rok później również dostąpiła tego zaszczytu. W tym roku gwiazda kolejny raz szansę na zdobycie trzeciej Telekamery. 

Klikając w poniższą galerię możecie zobaczyć, jak Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła się na przestrzeni ostatnich czternastu lat! 

Paulina Sykut-Jeżyna nominowana jest w plebiscycie Telekamery 2021, w kategorii "Prezenter pogody". Głosuj online 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna | Telekamery | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy