Reklama
Reklama

Nie żyje żona słynnego bramkarza. Dramat rozegrał się trzy miesiące po ślubie

Media obiegła dramatyczna wiadomość na temat śmierci ukochanej znanego piłkarza. Josh Vickers za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że jego żona Laura zmarła. Dramat wydarzył się zaledwie trzy miesiące po ślubie.

Brytyjski bramkarz Josh Vickers bardzo dobrze znany jest fanom piłki nożnej. Sportowiec od tego roku występuje w barwach Derby County, a wcześniej grał dla Aresnalu czy Rotherham United. 27-latek mógł poszczycić się nie tylko rozwijającą się karierą na murawie, ale również udanym życiem osobistym. Rok temu oświadczył się ukochanej Laurze, a w tym roku zakochani wzięli ślub.

Niestety trzy miesiące po uroczystości doszło do ogromnej tragedii...

Bramkarz Josh Vickers stracił żonę. Laura Vickers zmarła trzy miesiące po ślubie

Kilka dni temu Josh Vickers za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował publiczność, że 19 września pożegnał swoją ukochaną małżonkę. Laura od kilku lat walczyła z chorobą nowotworową. Niestety przeciwnik okazał się silniejszy.

Reklama

"Pisałam i usuwałem zdania już tyle razy, a wciąż nie mogę znaleźć odpowiednich słów i nie wiem, czy kiedykolwiek to zrobię. We wtorek wieczorem moja żona przegrała długą walkę z rakiem... Laura jest najsilniejszą, najodważniejszą i najbardziej kochającą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Mimo tego wszystkiego, przez co przechodziła, nadal się uśmiechała, nigdy nie pozwalając, aby cokolwiek przeszkodziło jej w dobrej zabawie i tworzeniu wspomnień na całe życie. Płakaliśmy, śmialiśmy się i tańczyliśmy w trudnych chwilach. Będę cenić każdą chwilę, którą razem spędziliśmy, od pierwszego spotkania do chwili, gdy spokojnie odeszłaś. Wiem, że będziesz na mnie patrzeć z góry i nadal mnie inspirować każdego dnia. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie i obie rodziny w tym niezwykle trudnym czasie. Naprawdę mam szczęście, że mam najwspanialszą rodzinę i przyjaciół! Kocham Cię Zawsze i Na Zawsze" - tymi wzruszającymi słowami pożegnał ukochaną.

Do poruszających słów dołączył pamiątkowe zdjęcie ze ślubu. Obok jego cierpienia obojętnie nie przeszli fani i koledzy z drużyny. Podczas ostatniego meczu zawodnicy Derby County oddali hołd zmarłej Laurze.

Przeczytajcie również:

Uwielbiany aktor nie żyje. Zrozpaczona matka ujawnia przyczynę śmierci

Zmarł młody dziennikarz opolskiej rozgłośni radiowej. Miał 30 lat

Nie żyje polski aktor. Grał w serialu "Świata według Kiepskich"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy