Reklama
Reklama

Nie żyje słynny muzyk. Słowa kolegi z zespołu łamią serce

Chriss Cross nie żyje. Muzyk zespołu Ultravox zmarł w wieku 71 lat. Smutne wieści o jego śmierci przekazali koledzy z zespołu. Słowa wokalisty kapeli łamią serce.

Chris Cross zmarł 25 marca w wieku 71 lat. Jednak informacje o jego śmierci podano do wiadomości publicznej dopiero 2 kwietnia. Oficjalne oświadczenie w tej sprawie opublikował zespół Ultravox, którego basistą był Cross na swoim Instagramie. 

"Dzisiejszy poranek przyniósł druzgocące wieści wraz z wiadomością od Midge'a, że Chris Allen zmarł w wieku zaledwie 71 lat. Chris był słodkim, miłym i zabawnym mężczyzną, z którego nieustannie emanował spokój i cisza. Powitałby cię w swoim domu filiżanką herbaty, szerokim uśmiechem i jeszcze większym uściskiem. Radośnie rozmawiałby godzinami o życiu, wszechświecie i wszystkim innym (no i trochę o Ultravox). Nigdy nie jesteś całkowicie  przygotowany na stratę bohatera z dzieciństwa, a to boli. Spoczywaj w pokoju mój przyjacielu. Dziękuję Ci za muzykę. Bardziej dziękuję za twoją przyjaźń. Moja miłość i kondolencje dla Twoich przyjaciół i rodziny" - czytamy we wpisie. 

Reklama

Nadeszły smutne wieści. Nie żyje Chris Cross

Muzyka w swoich social mediach pożegnał także wokalista grupy Ultravox, Midge Ure. Jego słowa łamią serce. 

"Chris Allen. Razem pracowaliśmy, graliśmy razem, tworzyliśmy muzykę i razem reżyserowaliśmy teledyski. Od razu zostaliśmy przyjaciółmi i towarzyszami z Ultravox. Nawet po latach rozłąki udało nam się wznowić znajomość tam, gdzie skończyliśmy, jakby lata pomiędzy nimi nigdy nie istniały. Byłeś spoiwem spinającym zespół. Byłeś logiką w szaleństwie i szaleństwem w naszym życiu. Wspaniale było Cię poznać i rozwijać się razem z Tobą. Kocham cię i tęsknie, stary przyjacielu" - napisał Ure.  

Przyczyna śmierci muzyka nie jest na ten moment znana. 

Zobacz też:

Nie żyje popularny polski aktor. Druzgocące wieści nadeszły z Krakowa tuż przed jego urodzinami

Nie żyje legendarny filmowiec. Jego śmierć "zaszokowała" przyjaciół i rodzinę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: nie żyje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy