Reklama
Reklama

Nie żyje gwiazda MTV i żona znanego rapera. Miała 32 lata

Zmarła Ms Jacky Oh, gwiazda programu "Wild 'N Out". Miała zaledwie 32 lata i osierociła troje małych dzieci. Jacky była partnerką aktora i rapera DC Young Fly.

Nie żyje Ms Jacky Och

 Nie żyje Ms Jacky Oh, a właściwie Jacklyn Smith. Od 2014 r. występowała w amerykańskim programie rozrywkowym MTV i VH1 "Wild 'N Out", prowadzonym przez popularnego muzyka i komika Nicka Cannona. Jacky Oh od szóstego sezonu pomagała gwiazdom przygotowywać skecze. Gwiazda pożegnała się z programem w 2020 r. Rozpoczęła wówczas działalność w branży nieruchomości i założyła firmę kosmetyczną.

Ms Jacky Och żegnają producenci programu

Informację o śmierci Ms Jacky Oh przekazał rzecznik BET Media Group. 
"Jesteśmy głęboko zasmuceni odejściem Jacklyn Smith, znanej światu jako Jacky Oh, utalentowanej członkini rodziny »Wild N' Out«, której wpływ będzie na zawsze ceniony i za którym tęsknimy" - napisał w komunikacie na stronie programu "Wild N' Out", w którym Jacky występowała przez pięć sezonów.

Reklama

Ms Jacky Och osierociła trójkę dzieci

 Ms Jacky Oh prywatnie była związana z aktorem i raperem imieniem DC Young Fly, z którym miała troje dzieci: 6-letnią Novę, 2-letnią Nalę i 11-miesięcznego Prince'a. Kobieta jeszcze 27 maja 2023 r. przebywała z dziećmi w Miami i wybrała się z cała trójką na pokaz filmu "Mała syrenka", co relacjonowała w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz też:

Nie żyje aktorka serialu Netfliksa. Zmarła po ponad dwóch latach leczenia. Miała 28 lat

Tina Turner nie żyje. W grudniu odszedł jej syn

Nie żyje Martin Amis. Pisarz przegrał z rakiem. Miał 73 lata

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: nie żyje
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy