Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

„Nie wstydzę się tego, że chodziłam na terapię”! Sablewska szczerze o leczeniu!

Maja Sablewska (36 l.) przyznała jakiś czas temu, że chodzi na terapię do psychologa. Teraz szczerze mówi, co ta decyzja wniosła w jej życie!

Dwa lata temu stylistka zdecydowała się na ważną zmianę. Zdała sobie sprawę z tego, że potrzebowała pomocy. 

Reklama

Czuła, że sama nie poradzi sobie ze swoimi emocjonalnymi kłopotami i zgłosiła się do psychologa. Otwarcie powiedziała w mediach, że uczęszcza na terapię.

"Najlepszą inwestycją w siebie jest porządna terapia, kiedy ktoś ci uświadomi, jak żyć i wykorzystać swój potencjał" - powiedziała wówczas w wywiadzie dla magazynu "Grazia".

Było wiadomo, że podjęcie leczenia psychologicznego było skutkiem rozstania gwiazdy z jej ówczesnym partnerem - Wojtkiem Mazolewskim.

Teraz Sablewska wie, że to było najlepsze rozwiązanie, jakie mogła wtedy wybrać. Terapia nie tylko pozwoliła uporać jej się z problemami, ale sprawiła, że prezenterka jest teraz o wiele lepsza w swoim zawodzie.

W końcu sama pomaga w programie "Sablewskiej sposób na modę" kobietom po przejściach i nierzadko jest dla nich autorytetem. Jak sama uważa, jest najlepszym przykładem tego, że metamorfoza powinna dotyczyć również wnętrza, a nie tylko wyglądu.

"Jestem teraz najlepszą wersją siebie ze wszystkich, które znam" - mówi pewna siebie Maja. 

***
Zobacz również materiały wiedo ze świata show-biznesu:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje