Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Nie tylko Michał Wiśniewski. Łukasz Darłak z "Big Brothera" też szuka miłości w Internecie!

Michał Wiśniewski (46 l.) po rozstaniu z Dominiką Tajner postanowił poszukać nowej miłości na Tinderze. Jego pomysł bardzo spodobał się innej gwieździe, która od wczoraj też korzysta z uroków podobnej aplikacji. Zgadnijcie która!

Aplikacje randkowe zaczynają być coraz bardziej popularne w polskim show-biznesie. Przy odrobinie szczęścia każdy z nas może wybrać się na kolację ze swoim ulubionym artystą. Aktualnie do zdobycia jest serce wspominanego wcześniej Michała Wiśniewskiego oraz... Łukasz Darłaka, który właśnie odpadł z programu "Big Brother". 

Były uczestnik reality show prawdopodobnie postanowił wynagrodzić sobie miesiąc izolacji od świata i poszukać towarzystwa na popularnym portalu dla homoseksualistów.

Reklama

Na jego profilu możemy zobaczyć wyraźne zdjęcie twarzy oraz podstawowe dane. Chcąc podbić wiarygodność swojego konta, połączył je z prywatnym Instagramem. (Poniżej screeny ekranu)

Nie wiadomo, czy Łukasz faktycznie sam założył sobie konto, czy może ktoś "życzliwy" go w tym wyręczył.

W programie mówił jednak, że szuka starszego faceta, który będzie umiał się nim zaopiekować. Chcieliśmy zaprosić go na randkę - niestety, nie odpisał nam. Może Wy będziecie mieli więcej szczęścia. Powodzenia!

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Darłak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje