Reklama
Reklama

Nie mogła się cieszyć urlopem. Jeden komentarz zdołał ją ostro wkurzyć

Sylwia Bomba nie może cieszyć się spokojem nawet na wakacjach. Chociaż celebrytka dopiero co spakowała walizki i wyjechała z kraju w towarzystwie ukochanego Grzegorza Collinsa, romantyczny urlop pary został zakłócony przez wyjątkowo zgryźliwy komentarz internautki. Zakochany biznesmen nie mógł w spokoju patrzeć, jak jego partnerka jest obrażana. Szybko zareagował.

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins - o tym związku mówiła cała Polska

Związek Sylwii BombyGrzegorza Collinsa w ubiegłym roku był jednym z najgorętszych tematów w polskich mediach. W drugiej połowie października 2023 roku celebryci potwierdzili, że są w razem, pojawiając się ramię w ramię na jednej z imprez show biznesowych. Na Wieczorze Charytatywnym Gwiazd Dobroczynności brylowali w wieczorowych strojach, uśmiechnięci od ucha do ucha.

Reklama

Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz prezenter TVN poznali się w pracy, ale ich relacja szybko stała się dość zaawansowana. Grzegorz miał okazję odwiedzić nawet bliskich Sylwii i spędzić z nimi więcej czasu w jej domu rodzinnym. Z tego względu szybko pojawiły się spekulacje, czy para niebawem stanie na ślubnym kobiercu.

Para otwarcie żartowała sobie z tych pogłosek w sieci. Swego czasu Bomba udostępniła na stories nagranie, na którym wspólnie z ukochanym odnieśli się do rewelacji dostępnych w mediach.

"Napisali, że bierzemy ślub" - zauważyła Sylwia.

"Naprawdę? No to bierzemy, co mamy zrobić! Bardzo wam dziękujemy za oświadczyny, przyjmujemy je" - stwierdził Collins.

Bomba zmierzyła się z krytyką. Nie uniknęła przytyków nawet na urlopie

Bomba i Collins od jakiegoś czasu wypoczywają na wakacjach, świetnie bawiąc się na plaży. Para udostępniła niedawno zdjęcia, na których widać, jak spędzają czas we dwoje. Chociaż wielu fanów pozytywnie odebrało ich wygłupy przed kamerą, nie zabrakło również krytyków.

Jedna z komentujących napissała niemiły komentarz, zwracając się do Sylwii Bomby, że... jest zaokrąglona.

Celebrytka ani myślała pozwalać na taką zniewagę. Gwiazda "Goooglebox" skwitowała gorzko, że komentująca niestety nie jest zbyt mądra.

Jej ukochany również udzielił się pod postem. Złośliwej internautce odpowiedział w równie ostry sposób, co jego ukochana. Ocenił bez ogródek, że internautka ma "brzydki umysł".

No to sobie pogadali...

Zobacz też:

Bomba i Collins zdobyli się na szczere wyznanie. Nie mogli się dłużej ukrywać

Sylwia Bomba nie gryzła się w język. Tak potraktowała chamski komentarz

Bomba zdradziła to przypadkiem. Pokazała, jak naprawdę wygląda życie z Collinsem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba | Grzegorz Collins
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama