Reklama

Reklama

Reklama

Natasza Urbańska: Będzie rozwód przez dziecko?!

Natasza Urbańska (37 l.) pragnie po raz drugi zostać matką. Jej mąż Janusz Józefowicz (55 l.) mówi stanowczo: nie!

Wiele przeszkód pokonali, żeby być razem. W końcu się udało. I nigdy, odkąd są parą, nie było między nimi większych nieporozumień. Ale czy taki stan da się utrzymać jeszcze długo?

Jak dowiedziała się "Rewia", już od jakiegoś czasu między Nataszą Urbańską a jej mężem Januszem Józefowiczem dochodzi do kłótni!

"Natasza bardzo chciałaby mieć drugie dziecko. Kalinka ma dziś już 6 lat. Artystka uważa, że to odpowiedni moment, żeby postarać się o rodzeństwo dla niej. Janusz nie patrzy jednak na ten pomysł chętnym okiem. Mówi, że ma zbyt dużo na głowie" - zdradza tygodnikowi jeden z pracowników Teatru Buffo, którego gwiazdą jest Urbańska.

Reklama

Dodaje, że Józek przychodzi do Buffo pierwszy, a po całym dniu pracy wychodzi ostatni. I wciąż ma mnóstwo nowych projektów.

Niedawno przystosował słynny już musical "Polita" do warunków scenicznych (wcześniej spektakl wystawiany był na Torwarze). Natomiast na początku przyszłego roku jedzie z nim do Niemiec. Haruje dzień i noc!

"Nie dziwię się, że nie ma głowy do tego, żeby myśleć o kolejnym dziecku" - kwituje informator pisma, podkreślając, że prócz córki Kalinki Józek ma jeszcze dwójkę dorosłych dzieci ze swojego pierwszego małżeństwa: Kamilę, która ma dziś 31 lat, i 21-letniego syna Kubę. 


Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Janusz Józefowicz

Reklama

Reklama

Reklama