Reklama

Reklama

Reklama

Natalie Portman pozuje topless

Prostota i urok Natalie Portman - te elementy dominują w najnowszej kampanii reklamowej zapachu Miss Dior Cherie. Jednak to co przyciąga uwagę, to czarna wstążka na głowie Natalie, będąca jej jedynym strojem...

Zdjęcia wykonane zostały przez fotografa Tima Walkera. Jednak to, co zobaczymy na plakatach znacznie różni się od tego, co przygotowała Sofia Coppola w telewizyjnym spocie reklamowym.

W reklamach telewizyjnych zobaczymy Natalie w roli białego łabędzia. Inspiracją dla reżyserki Sofii Coppoli stała się ostatnia rola Portman w filmie "Czarny łabędź".

Nowa odsłona zapachu znacznie różni się od poprzednich kampanii wypełnionych po brzegi kwiatami, słodyczami, kolorowymi balonikami i przerysowanymi wizerunkami modelek. Nowa kampania z udziałem Natalie jest delikatna i oddaje subtelny charakter kwiatowych perfum.

Reklama

Miss Dior Cherie to słodka mieszanka łącząca w sobie aromaty truskawek, tangerynki z lekką nutką kwiatów jaśminu i fiołka. Zaskakujące połączenie tworzą piżmo i aromat paczuli połączone z aromatem karmelizowanego popcornu.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Natalie Portman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy