Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Natalia Siwiec nie ma tak kolorowego życia, jak wszyscy myślą?! Mąż ją ogranicza!

Natalii Siwiec (35 l.) wiele fanek zazdrości jej życia. Nie może narzekać na brak pieniędzy, często podróżuje i najważniejsze – doczekała się upragnionego dziecka ze swoim mężem Mariuszem. Jednak czy wszystko jest tak piękne, na jakie wygląda?

Piękna modelka, która w 2012 roku zyskała popularność podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Wówczas okrzyknięto ją "Miss Euro 2012".

Reklama

Potem wszystko w jej życiu potoczyło się błyskawicznie - intratne kontrakty reklamowe, wywiady, sesje zdjęciowe. Natalia znana była również z olbrzymiej chęci do wyjawiania swoich sekretów z życia prywatnego.

Nie maiła żadnych oporów, by opowiadać o sekretach alkowy swojej i Mariusza. Wszystko zmieniło się, gdy celebrytka zaszła w ciążę i 21 sierpnia 2017 roku urodziła córkę Mię.

Natalia zaczęła wtedy bardziej chronić swoje życie prywatne i nawet na początku nie chciała pokazywać twarzy dziecka. Teraz okazuje się, że ta zmiana mogła być sprawką Mariusza. Ponoć mąż Siwiec towarzyszy jej nawet podczas "babskich" wyjść.

"Mam 35 lat, a nigdy nie byłam na żadnym dziewczyńskim wypadzie. Zawsze, jak wychodzę, to jest ze mną Mariusz. Koleżanki śmieją się ze mnie, że nie potrafię nigdzie wyjść sama, tyko z nim" - zdradza Siwiec w rozmowie z "Faktem".

Natalia wie, że nie może nawet sprzeciwić się ukochanemu. 

"Myślę, że średnio podobałby mu się fakt, gdybym wyszła bez niego. Kiedy mam dziewczyńskie wyjście, to wygląda tak, że jest pięć dziewczyn i Mariusz. Już się przyzwyczaiłam. Może to i dobrze, bo Mariusz wnosi dużo pozytywnej energii do tych spotkań" - dodaje. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama