Reklama
Reklama

Natalia Oreiro ze "Zbuntowanego Anioła" przeszła kompletną metamorfozę! Aż trudno ją rozpoznać!

Pomimo tego, że "Zbuntowany Anioł" nie należy już do najchętniej oglądanych seriali, polscy fani wspominają go ze szczególnym sentymentem, głównie z powodu fantastycznej kreacji Natalii Oreiro (45 l.). Mimo wieku aktorka wygląda znakomicie, choć dziś trudno rozpoznać w niej młodą Milagros sprzed lat. Zobaczcie jak prezentuje się dziś urugwajska piękność!

Krótki Romans z Rosją

Ostatnio o Natalii Oreiro znów zrobiło się głośno, jednak nie za sprawą nowych filmowych ról, czy muzycznych hitów - aktorka przyjęła rosyjskie obywatelstwo i stała się jedną z ulubienic Władimira Putina. Artystka nowym paszportem chwaliła się nawet na Instagramie.

Jej pobyt w Rosji jednak nie trwał zbyt długo. Wszystko zmieniła wojna na Ukrainie. Celebrytka najpierw zachowawczo skomentowała to, co się dzieje u naszych wschodnich sąsiadów, zamieszczając w mediach społecznościowych wymowny obrazek z apelem o pokój.

Reklama

Potem podjęła bardziej stanowcze kroki i postanowiła wyprowadzić się z Federacji Rosyjskiej. Do swojego rodzinnego Urugwaju wyjechała już pod koniec lutego, zaraz po wybuchu konfliktu.

Natalia Oreiro powraca w wielkim stylu

Kończąc z politycznymi skandalami, Oreiro wróciła do ojczyzny i do robienia tego, co wychodzi jej najlepiej - występowania w telewizji. Rozgrzewką do wielkiego powrotu na ekran był udział w urugwajskiej wersji programu "The Voice" oraz "Mask Singer". Teraz nastąpił czas na ambitniejsze produkcje - Oreiro zagrała główną rolę w nowym serialu Disneya!

Siedmioodcinkowa produkcja zatytułowana "Santa Evita" przedstawia losy Evy Peron - żony prezydenta Argentyny, działaczki politycznej i społecznej, którą kochały miliony. Choć zmarła mając zaledwie 33 lata, zapisała się na stałe w historii Ameryki Południowej.

Natalia Oreiro na potrzebę roli przeszła prawdziwą metamorfozę - aktorka jest nie do poznania!

W materiałach promujących film wygląda niesamowicie sugestywnie, chociaż trudno w niej rozpoznać ciemnowłosą piękność sprzed lat! Serial można już oglądać na platformie Disney +. Jak podoba się Wam Natalia Oreiro w tej stylizacji?

Zobacz też:

Natalia Oreiro zagrała plecami na ściance. Czas się dla niej zatrzymał!

Natalia Oreiro: pupilka Putina już uciekła z Rosji. Szybko poszło!

Pupilki Putina. Kto sprzedał duszę diabłu? Depardieu, Seagal, Oreiro, Durst

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Oreiro
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy