Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Natalia Niemen atakuje Hannę i Tomasza Lisów!

Natalia Niemen ma żal do Tomasza Lisa za negatywny artykuł o jej rodzinie, który ukazał się w jednym z ostatnich numerów "Newsweeka". Czy z tego powodu zaatakowała jego żonę?

W ostatnich latach o rodzinie Niemenów prasa rozpisuje się głównie w kontekście licznych sądowych batalii, które toczy wdowa po muzyku z osobami, które ponoć żerują na twórczości jej zmarłego męża!

Reklama

Jakiś czas temu w tygodniku, którego redaktorem naczelnym jest Tomasz Lis, ukazał się artykuł stawiający Małgorzatę i jej córki w bardzo negatywnym świetle.

Sporo miejsca poświęcono gorliwej religijności obu córek Czesława!

Przypomniano, że Natalia spełnia się w sekcie baptystycznej, a Eleonora wychodząc za Turka przeszła na islam.

„Dziwny jest ten świat? Matka wytacza proces za procesem, Eleonorę ojciec nazywał talibem, Natalia śpiewa na konwencji PiS.

Maria o podział spadku musi walczyć w sądzie. Rodzina Czesława Niemena jest naprawdę dziwna” – pisał "Newsweek".

Eleonora na początku marca na swoim blogu odniosła się do artykułu punktując jego "nierzetelność i przekłamanie faktów"!

Wygląda na to, że Lisowie poważnie zaszli córkom Niemena za skórę!

Teraz postanowiły zaatakować Hannę szydząc z jej ostatniego wywiadu!

"Tym razem cytat. Z ust on wyszedł imć Hanny Lis. Rzecz pojawiła się onegdaj w 'Zwierciadle'.

Pozwolę sobie wyłuszczyć z całego tekstu ten znaczący fragment.

Proszę uważnie przeczytać, co jest tak GORZKIE dla żony Tomasza Lisa.

Hm....wieeeeelce zastanawiające w kontekście oszczerczej publikacji w 'njusłiku' sprzed miesiąca, o Niemenie i naszej rodzinie, która to okropna i ohydnie kłamliwa publikacja bardzo mnie zabolała.

Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe?....dziwna jest ta rodzina Lisów!" - zaczyna swój wpis Natalia.

W dalszej części wkleiła wypowiedź Hanny, w której ta narzeka na plotkarskie media, które piszą o niej kłamliwe i krzywdzące artykuły!

"GORZKI. Gorzka jest dla mnie łatwość, z jaką często świadomie rozpowszechnia się w Polsce oczywiste kłamstwa o znanych ludziach.

Gorzkie jest to, z jaką zajadłością pomawia ich się o rzeczy, których nigdy nie zrobili, z jaką radością poniża się kogoś często wyłącznie po to, by uwolnić się od własnych kompleksów.

A być może jeszcze bardziej gorzka jest świadomość, że wielu te oczywiste brednie i insynuacje kupuje, często z tych samych powodów, z jakich inni je kolportują" - wyznała Lisowa w "Zwierciadle".

Córka Niemena uważa, że Hanna to hipokrytka, bo sama narzeka na krzywdzące plotki, a gazeta jej męża dopuszcza się tego samego!

"Tak! Dokładnie tak! Pani Hanna z ust mi to wyjęła :) No, wypisz, wymaluj!

A czytelnikom 'njusłików' i tym podobnych życzę przejrzenia na oczy i nauczenia się samodzielnego myślenia" - kończy gorzko Natalia.


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Niemen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »